Дорослі пацієнти і брекети

Чому зараз дорослі пацієнти все частіше ставлять брекети?
Оскільки за останні роки брекети стали легшими та менш помітними, зараз, із різних причин, усе більше і більше дорослих пацієнтів носять брекети. Одні хочуть вирішити проблеми із зубами або прикусом, поки це не призвело до більш серйозних наслідків. Інші хочуть поліпшити свою зовнішність, позбувшись давніх косметичних недоліків. Не слід забувати, що навіть «косметичні» проблеми з часом можуть завдати відчутної шкоди. Неправильне змикання зубів і щелеп може призвести до передчасного стирання емалі, прискореного розвитку карієсу та захворювань ясен, при цьому може знадобитися протезування або інші реконструктивні процедури і навіть більш серйозне хірургічне втручання.

Нові методики і поява прозорих, менш помітних брекетів призвели до того, що до цього методу звертається все більша кількість дорослих пацієнтів, які хочуть виправити:

  • Проміжки між зубами

  • Скупчені зуби

  • Скривлені зуби

  • Глибокий прикус

  • Прогнатію

  • Перехресний прикус

Як дізнатися, чи підійдуть мені брекети для дорослих?
Якщо ви вважаєте, що вам потрібні брекети, попросіть свого стоматолога порекомендувати вам ортодонта - це спеціаліст, який виправляє неправильно розташовані зуби. Ортодонт огляне ваші зуби і, можливо, зробить рентген, щоб вивчити кісткову структуру. За результатами огляду вам буде запропоновано план лікування. Хоча брекети - популярний варіант для вирівнювання зубів, ортодонт може запропонувати більше підходящі для вас ортодонтичні конструкції.

Ця стаття призначена для розширення знань і поглиблення розуміння загальних питань гігієни ротової порожнини. Стаття не замінює професійну медичну консультацію фахівця, не може бути використана для прийняття рішення про постановку діагнозу і призначення лікування. Завжди звертайтеся за порадою до стоматолога чи іншого кваліфікованого фахівця з усіх питань щодо стану вашого здоров'я і призначеного лікування.

Інші статті на цю тему