Боротьба за здорові посмішки

ДОСТУПНИЙ ДОГЛЯД ЗА РОТОВОЮ ПОРОЖНИНОЮ

Боротьба
за здорові посмішки

Щоб усмішка була здоровою, потрібен догляд

Уявіть, якби кожен отримав усі необхідні рекомендації, щоб зберегти свою посмішку здоровою. Ми могли б усунути велику кількість проблем зі здоров’ям порожнини рота, яким можна запобігти та вилікувати. Це наше бачення, і для його досягнення ми підвищуємо стандарти догляду за ротовою порожниною за допомогою наших рішень та створюємо можливості навчання здорових звичок, які легко засвоїти.

Ми прагнемо майбутнього зі здоровою ротовою порожниною

Починаючи з навчання двох мільярдів дітей здоровим звичкам догляду за ротовою порожниною до 2025 року до створення доступу до належних практик гігієни порожнини рота, ініціативи Colgate спрямовані на те, щоб зробити догляд за порожниною рота доступним для всіх.

Colgate Bright Smiles Bright Futures

2 МІЛЬЯРДИ ЯСКРАВИХ УСМІШОК

Colgate BRIGHT SMILES,
BRIGHT FUTURES®

Протягом майже 30 років програма Colgate BRIGHT SMILES, BRIGHT FUTURES® надає дітям по всьому світу безкоштовні стоматологічні скринінги та навчання догляду за ротовою порожниною, щоб допомогти сформувати здорові звички на все життя. За вашої підтримки ми вплинули на життя понад одного мільярда дітей. Зараз наша мета — два мільярди до 2025 року.

Дізнатися більше

 

Ми робимо догляд за ротовою порожниною простішим та доступнішим

Ми прагнемо зробити якісні продукти для догляду за ротовою порожниною та навчальні ресурси доступними для все більшої кількості людей по всьому світу. Ми хочемо, щоб кожна людина, незалежно від потреб чи обставин, мала повну інформацію та засоби, необхідні для покращення здоров’я ротової порожнини щодня.

Центр догляду за ротовою порожниною Colgate

Центр догляду за ротовою порожниною Colgate

Маєте запитання про догляд за ротовою порожниною? У нас є відповіді! Відвідайте наш постійно оновлюваний сайт Центру догляду за ротовою порожниною, щоб знайти корисні статті та відео. Ми будемо тримати вас в курсі останніх рекомендацій щодо брекетів, пломб, зубів мудрості тощо, щоб ви могли захистити себе від проблем зі здоров’ям ротової порожнини в різних ситуаціях і в будь-якому віці.
 

Відвідайте Центр догляду за ротовою порожниною

Екологічні засоби стоматологічної допомоги

СТІЙКІСТЬ

За здорову планету через прозорість

 

Дізнайтеся більше