ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ ЩОДО ЛАБОРАТОРІЇ COLGATE-PALMOLIVE ТА КЛІНІЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВПЛИВУ ЗУБНОЇ ПАСТИ ТА РІДИНИ ДЛЯ ПОЛОСКАННЯ РОТА НА ВІРУС СOVID-19

Недавні дослідження, проведені Colgate-Palmolive, свідчать про те, що наші засоби для догляду за порожниною рота можуть відігравати певну роль у тимчасовому зменшенні кількості вірусу COVID-19 у ротовій порожнині. Лабораторні дослідження показали, що певні види зубної пасти, рідин для полоскання рота і спреїв для рота нейтралізували SARS-CoV-2 - вірус, що викликає COVID-19, - більш ніж на 99%. Клінічний тест, проведений перед процедурою з COVID-19-позитивними пацієнтами, показав, що певні рідини для полоскання рота з хлоридом цетилпіридинію (CPC) плюс цинк, перекисом водню або хлоргексидином значно знижують кількість вірусу в ротовій порожнині протягом 30 і 60 хвилин після полоскання. Читайте далі, щоб отримати відповіді на деякі найпоширеніші питання. Зверніть увагу, що не всі засоби в наявності на всіх ринках. Знайдіть найближчий магазин, щоб перевірити, чи є у ньому потрібний засіб.

Загальні запитання:

 

1. Які зубні пасти та рідини для полоскання рота нейтралізували SARS-CoV-2 в лабораторному дослідженні на 99% і більше?

* Зубні пасти: Colgate Total і вибрані продукти Meridol.

* Рідини для полоскання рота і : Із вмістом 0,075% CPC, включаючи більшість рідин для полоскання рота і спреїв Colgate Total, Colgate Plax, спрей Vedshakti та рідина для полоскання рота Colgate Zero; рідина для полоскання рота Meridol без вмісту CPC також нейтралізує на 99%.

2. Які засоби для полоскання рота значно зменшили кількість вірусу в ротовій порожнині протягом 60 хвилин під час клінічного дослідження?

Peroxyl, PerioGard та Colgate Total (за межами США) продаються у Північній Америці під назвою Colgate Zero.

3. Чи захистить мене зниження рівня вірусу в моїй ротовій порожнині від потрапляння або передачі COVID-19?

Якщо в ротовій порожнині виявлено вірус COVID-19, ви вже заразилися вірусом. В даний час немає переконливих доказів того, що зниження рівня вірусу в ротовій порожнині перешкоджатиме потраплянню або передачі вірусу. Однак зниження кількості вірусу в слині, яка може розбризкуватися під час розмови, співу чи кашлю, може допомогти зменшити ризик передачі.

4. Чи може зниження рівня вірусу в ротовій порожнині зробити мої симптоми COVID-19 менш важкими або допомогти мені швидше одужати?

Немає жодних клінічних доказів, які підтверджують, що зниження рівня вірусу в ротовій порожнині зробить симптоми COVID-19 менш важкими або допоможе швидше одужати. Багато факторів впливають на тривалість та тяжкість COVID-19, включаючи міцність вашої імунної системи.

5. Що означає «нейтралізувати вірус»?

«Нейтралізувати вірус» означає, що вірус присутній, але вже не є заразним і не може більше розмножуватися.

6. Як засоби для догляду за порожниною рота допомагають нейтралізувати вірус?

Сучасні дані свідчать про те, що ці засоби для догляду за порожниною рота націлені на розчинення оболонки вірусу. Втрата цього зовнішнього захисного покриття не дозволяє вірусу прикріпитися до клітин та інфікувати їх.

7. Чи потрібно чистити чи ополіскувати ротову порожнину перед тим, як виходити на вулицю та зустрічатися з людьми?

Догляд за порожниною рота повинен стати частиною ваших щоденних гігієнічних процедур, ви повинні продовжувати носити маски, дотримуватись соціальної дистанції та мити руки, щоб запобігти передачі вірусу. В даний час не існує переконливих доказів того, що чищення чи ополіскування захищає від потрапляння або передачі COVID-19. Однак зниження кількості вірусу в слині, яка може розбризкуватися під час розмови, співу чи кашлю, може допомогти зменшити ризик передачі. Ми запланували додаткові дослідження, щоб визначити, як чищення зубів та ополіскування впливає на кількість вірусу в ротовій порожнині. Однак регулярне чищення зубів та ополіскування з використанням безпечних та ефективних засобів є ключовим фактором для підтримки гарного здоров’я порожнини рота.

8. Як результати лабораторних досліджень відображають те, що відбувається в ротовій порожнині людини?

Лабораторне тестування — це спрощена модель, яка використовується для визначення в контрольованих умовах, чи можуть антимікробні суміші Colgate нейтралізувати вірус SARS-CoV-2. Лабораторний метод визнаний на міжнародному рівні для оцінки інактивації вірусів як для зубної пасти, так і для рідини для полоскання рота. Бренд Colgate-Palmolive проводить додаткові клінічні дослідження, щоб визначити, чи спостерігаються подібні результати у ротовій порожнині, щоб допомогти нейтралізувати та знизити рівень вірусу.

9. Наскільки ефективні випробувані засоби Colgate-Palmolive порівняно з Listerine, Crest та іншими конкурентними засобами проти вірусу SARS-CoV-2?

Ми не перевіряли ефективність продукції конкурента.

10. Якщо я чищу зуби або ополіскую ротову порожнину, чи потрібно носити маску?

Так. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) та Центри США з контролю та профілактики захворювань (CDC) рекомендують усім носити маски для зменшення передачі COVID-19. Продовжуйте дотримуватися вказівок, які допомагають запобігти поширенню COVID-19, таким як носіння маски, соціальне дистанціювання та миття рук.

11. Чи має чищення зубів або ополіскування ротової порожнини якийсь вплив на антитіла?

Ні, чищення зубів або ополіскування ротової порожнини не вплине на антитіла.

 

Запитання щодо зубної пасти:

 

12. Чи кожна зубна паста нейтралізує вірус, який викликає COVID-19?

Ми не тестували інші зубні пасти, крім Colgate Total, та не обирали засобів Meridol, щоб визначити, чи нейтралізують вони вірус COVID-19.

13. Чи впливає чищення зубів на кількість вірусу в ротовій порожнині, який викликає COVID-19?

Хоча наші лабораторні результати щодо SARS-CoV-2 обнадіюють, без проведення клінічного дослідження ми не можемо сказати, чи будуть ці ефекти також виникати в ротовій порожнині. Наша клінічна програма в даний час тестує COVID-19-позитивних пацієнтів, щоб зрозуміти, чи може чищення зубів зубною пастою Colgate Total тимчасово зменшити кількість вірусу в ротовій порожнині.

14. Як довго зберігається ефект дії зубної пасти Colgate Total щодо рівня вірусу, що викликає COVID-19?

Ми проводимо додаткові дослідження, щоб визначити, чи буде нейтралізація вірусу під час лабораторних досліджень також відбуватися і в ротовій порожнині. Наші клінічні результати допоможуть нам зрозуміти, наскільки зменшилась присутність вірусу і як надовго.

Рідина для полоскання рота/спрей для ротової порожнини:

 

15. Які засоби містять 0,075% хлориду цетилпіридинію (CPC)?

Більшість рідин для полоскання рота і спреїв Colgate Total, Colgate Plax, спрей Vedshakti та рідина для полоскання рота Colgate Zero.

16. Чи кожна рідина для полоскання рота або спрей тимчасово зменшує присутність вірусу в ротовій порожнині?

У нашому клінічному дослідженні ми протестували лише Colgate Peroxyl, Colgate PerioGard та Colgate Total (за межами США), що продається як Colgate Zero в Північній Америці, і можемо повідомити про їх ефективність щодо тимчасового зменшення присутності вірусу в ротовій порожнині. Ми не проводили тестування інших продуктів.

17. Чи діє хлоргексидин (CHX) 0,12 і 0,2% так само добре, як і перекис водню?

Ми не проводили лабораторне дослідження для порівняння ефективності різних засобів. Лабораторне дослідження використовується для перевірки здатності засобів нейтралізувати вірус SARS-CoV-2.

18. Наскільки ополіскування рота або використання спрею зменшує присутність вірусу в ротовій порожнині?

Лабораторні тести показали, що через 30 або 60 секунд ополіскування рота із застосуванням рідини для полоскання рота Colgate з хлоридом цетилпіридинію вірус, що викликає COVID-19, був нейтралізований на 99,9%. Ми провели початкове клінічне дослідження, щоб визначити, чи цей ефект нейтралізації впливає на тимчасове зменшення присутності вірусу в ротовій порожнині, і підтвердили, що це так. Результати клінічного дослідження, проведеного з використанням рідин для полоскання рота Colgate Total (за межами США), що продається як Colgate Zero у Північній Америці, Colgate PerioGard та Colgate Peroxyl, показують, що ополіскування забезпечує негайний вплив, значно зменшуючи рівень вірусу в ротовій порожнині. Знижений рівень вірусу зберігається до 30 і 60 хвилин після ополіскування, хоча найнижчий рівень спостерігається відразу після процедури.

19. Чи ополіскування ротової порожнини захистить мене від COVID-19?

Не дивлячись на те, що клінічне дослідження продемонструвало значне зниження рівня вірусу в ротовій порожнині при використанні певних рідин для полоскання рота, що триває до 30 і 60 хвилин після процедури, у даний час не існує переконливих доказів того, що ополіскування ротової порожнини або застосування спрею захищає від передачі COVID-19. Однак регулярне ополіскування відіграє важливу роль у підтриманні здоров’я ротової порожнини. Стоматологи рекомендують використовувати рідину для полоскання рота як частину щоденних процедур догляду за ротовою порожниною.

20. Чи слід ополіскувати ротову порожнину лише вдома або також перед процедурами у стоматолога, щоб зменшити рівень вірусу, що викликає COVID-19?

Під час наших досліджень ми виявили, що найбільше зниження рівня вірусу, як правило, відбувається відразу після ополіскування, і він залишається значно нижчим протягом 60 хвилин. Рекомендуємо зробити ополіскування ротової порожнини частиною щоденних процедур догляду за ротовою порожниною. На основі нашого клінічного дослідження ми також рекомендуємо ополіскування ротової порожнини безпосередньо перед проведенням стоматологічних процедур.

21. Коли пацієнти повинні полоскати рота перед процедурою?

Виходячи з результатів дослідження ви можете взяти до уваги, щоб ваші пацієнти ополіскували ротову порожнину безпосередньо перед початком процедури. Результати клінічного дослідження зафіксували найбільше зниження рівня вірусу відразу після ополіскування. Рівні залишаються суттєво зниженими протягом 60 хвилин після ополіскування. Ви також можете порекомендувати своїм пацієнтам проводити ополіскування менше ніж за годину до прибуття до вашого кабінету, щоб захистити персонал, з яким вони можуть взаємодіяти до процедури.