360 FAQ Accordion

FAQ

 • П: Що робить зубну щітку Colgate 360° унікальною?

  В: На зворотному боці голівки зубної щітки Colgate 360° знаходиться очищувач язика та внутрішньої поверхні щік. Він допомагає видаляти на 96% більше бактерій у порівнянні з чищенням зубів звичайною механічною зубною щіткою з рівно підстриженою щетиною. Також Colgate 360° має спеціально підстрижену, і подовжену щетину на кінчику щітки та поліруючі чашечки. Вони допомагають позбутися потемнінь емалі та видаляють більше нальоту у порівнянні зі звичайною механічною зубною щіткою з рівно підстриженою щетиною.

 • П: Що дозволяє зубній щітці Colgate 360° чистити всю порожнину рота?

  В: Очищувач язика та внутрішньої поверхні щік видаляє бактерії. Пучки щетини конічної форми чистять між зубами та вздовж лінії ясен. М’які поліруючі гумові чашечки допомагають дбайливо видаляти потемніння емалі. Подовжена щетина на кінчику щітки очищує важкодоступні місця порожнини рота.

 • П: Як працює очищувач язика та внутрішньої поверхні щік?

  В: Поверхня язика схожа на поверхню шкіри: клітини, що відмирають, повинні видалятися, щоб нові здорові клітини могли зайняти їхнє місце. Завдяки спеціальному рельєфу очищувач видаляє з язика поверхневий шар відмерлих клітин та бактерій, який викликає неприємний запах з рота. Очищувач також допомагає почистити внутрішню поверхню щік – ще одне місце у порожнині рота, де накопичуються бактерії, які викликають неприємний запах.

 • П: Як чистити очищувач язика та внутрішньої поверхні щік?

  В: Просто ретельно промийте зворотній бік голівки щітки водою так само, як Ви зазвичай промиваєте щетину після чищення.

 • П: Чи у всіх щіток Colgate 360° є очищувач язика та внутрішньої поверхні щік?

  В: Так. У всіх щіток Colgate 360° є очищувач язика та внутрішньої поверхні щік, щоб видаляти більше бактерій для здоровішого чищення всього рота*.

 • П: Чи є безпечним використання зубної щітки Colgate 360° дітьми? Який мінімальний рекомендований вік початку використання?

  В: Використання зубної щітки Colgate 360° дітьми є безпечним. Однак ця щітка не розроблялася спеціально для дітей. Рекомендацій щодо мінімального віку для початку використання Colgate 360° немає, проте батькам слід знати, що розмір голівки та ручки повинні обиратися з урахуванням вікових особливостей будови порожнини рота та руки дитини. Під час використання будь-якої зубної щітки краще спостерігати за тим, як дитина чистить зуби, хоча б до 6 років.

 • П: Що робить зубну щітку Colgate 360° Sensitive Pro-Relief унікальною?

  : Зубна щітка Colgate 360° «Для Чутливих Зубів» спеціально розроблена для дбайливого, але ефективного чищення. Вона чинить в 4 разименший тиск на поверхню зубів у порівнянні зі звичайною механічною зубною щіткою.

 • П: У чому відмінність зубної щітки Colgate 360° Глибоке чищення від інших щіток Colgate 360°?

  В: Зубна щітка Colgate 360° Глибоке чищення має унікальні подовжені конусоподібні щетинки SlimTip™, які ефективно чистять між зубами та вздовж лінії ясен, забезпечуючи ретельне очищення всієї порожнини рота.*

 • П: У чому полягає унікальність зубної щітки Colgate 360° АктиФлекс?

  В: Зубна щітка Colgate 360° АктиФлекс має інноваційну конструкцію з гнучкою головкою, яка, ручаючись з боку в бік, ефективніше чистить між зубами та навколо них. До того ж, очищувач язика та внутрішньої поверхні щік, що розташований на зворотному боці щітки, видаляє більше бактерій, забезпечуючи здоровіше чищення всього рота*.

  *у порівнянні зі звичайною зубною щіткою з рівно підстриженою щетиною.