Bookmark and Share

Colgate 360 Toothbrush

Чи знаєте Ви, що 80% бактерій у порожнині рота знаходяться не на зубах? Бактерії є причиною багатьох стоматологічних захворювань, а також неприємного запаху з рота. Вони накопичуються не лише на зубах, але й на м’яких тканинах: яснах, щоках та язиці. Тому дуже важливо регулярно чистити зуби, язик, внутрішню поверхню щік та ясна. Тепер це можна зробити за допомогою зубної щітки Colgate 360º. Унікальна будова щетини та очищувач щік та язика дозволяють чистити такі ділянки порожнини рота, для яких інші зубні щітки менш пристосовані.

SonicPower Toothbrush

Спробуйте силу очищення у 20 000 звукових коливань на хвилину, які разом з очищувачем щік та язика видаляють бактерії.

ActiFlex Toothbrush

Унікальна зубна щітка Colgate 360° АктиФлекс розроблена для здоровішого чищення всього рота. Її інноваційна конструкція включає «рухливий місток», збільшений очищувач щік та язика, а також зручну ручку, яка забезпечує надійний захват для особливого комфорту.

Deep Clean Toothbrush

Інноваційна зубна щітка Colgate 360 Глибоке чищення створена спеціально для ретельного чищення всієї порожнини рота. Унікальні подовжені конусоподібні щетинки SlimTip™ особливо ефективні для видалення нальоту з міжзубних проміжків та вздовж ясен для попередження карієсу та захворювань ясен.

Original Toothbrush

Colgate 360° подарує Вам відчуття здоровішого чищення всього рота! Поліруючі чашечки, мультифункціональна будова щетини та очищувач щік та язика – все це, разом забезпечує видалення на 96% більше бактерій*.

Sensitive Toothbrush

Відчуйте дивовижну ефективність чищення чутливих зубів за допомогою ультрам’яких щетинок. Користуйтеся очищувачем щік та язика для видалення бактерій з усієї порожнини рота.

FAQs

П: Що робить зубну щітку Colgate 360° унікальною?

В: На зворотному боці голівки зубної щітки Colgate 360° знаходиться очищувач язика та внутрішньої поверхні щік. Він допомагає видаляти на 96% більше бактерій у порівнянні з чищенням зубів звичайною механічною зубною щіткою з рівно підстриженою щетиною. Також Colgate 360° має спеціально підстрижену, і подовжену щетину на кінчику щітки та поліруючі чашечки. Вони допомагають позбутися потемнінь емалі та видаляють більше нальоту у порівнянні зі звичайною механічною зубною щіткою з рівно підстриженою щетиною.

П: Що дозволяє зубній щітці Colgate 360° чистити всю порожнину рота?

В: Очищувач язика та внутрішньої поверхні щік видаляє бактерії. Пучки щетини конічної форми чистять між зубами та вздовж лінії ясен. М’які поліруючі гумові чашечки допомагають дбайливо видаляти потемніння емалі. Подовжена щетина на кінчику щітки очищує важкодоступні місця порожнини рота.

П: Як працює очищувач язика та внутрішньої поверхні щік?

В: Поверхня язика схожа на поверхню шкіри: клітини, що відмирають, повинні видалятися, щоб нові здорові клітини могли зайняти їхнє місце. Завдяки спеціальному рельєфу очищувач видаляє з язика поверхневий шар відмерлих клітин та бактерій, який викликає неприємний запах з рота. Очищувач також допомагає почистити внутрішню поверхню щік – ще одне місце у порожнині рота, де накопичуються бактерії, які викликають неприємний запах.

П: Як чистити очищувач язика та внутрішньої поверхні щік?

В: Просто ретельно промийте зворотній бік голівки щітки водою так само, як Ви зазвичай промиваєте щетину після чищення.

П: Чи у всіх щіток Colgate 360° є очищувач язика та внутрішньої поверхні щік?

В: Так. У всіх щіток Colgate 360° є очищувач язика та внутрішньої поверхні щік, щоб видаляти більше бактерій для здоровішого чищення всього рота*.

П: Чи є безпечним використання зубної щітки Colgate 360° дітьми? Який мінімальний рекомендований вік початку використання?

В: Використання зубної щітки Colgate 360° дітьми є безпечним. Однак ця щітка не розроблялася спеціально для дітей. Рекомендацій щодо мінімального віку для початку використання Colgate 360° немає, проте батькам слід знати, що розмір голівки та ручки повинні обиратися з урахуванням вікових особливостей будови порожнини рота та руки дитини. Під час використання будь-якої зубної щітки краще спостерігати за тим, як дитина чистить зуби, хоча б до 6 років.

П: Що робить зубну щітку Colgate 360° Sensitive Pro-Relief унікальною?

В: Зубна щітка Colgate 360° «Для Чутливих Зубів» спеціально розроблена для дбайливого, але ефективного чищення. Вона чинить в 4 разименший тиск на поверхню зубів у порівнянні зі звичайною механічною зубною щіткою.

П: У чому відмінність зубної щітки Colgate 360° Глибоке чищення від інших щіток Colgate 360°?

В: Зубна щітка Colgate 360° Глибоке чищення має унікальні подовжені конусоподібні щетинки SlimTip™, які ефективно чистять між зубами та вздовж лінії ясен, забезпечуючи ретельне очищення всієї порожнини рота.*

П: У чому полягає унікальність зубної щітки Colgate 360° АктиФлекс?

В: Зубна щітка Colgate 360° АктиФлекс має інноваційну конструкцію з гнучкою головкою, яка, ручаючись з боку в бік, ефективніше чистить між зубами та навколо них. До того ж, очищувач язика та внутрішньої поверхні щік, що розташований на зворотному боці щітки, видаляє більше бактерій, забезпечуючи здоровіше чищення всього рота*.

*у порівнянні зі звичайною зубною щіткою з рівно підстриженою щетиною.

*у порівнянні зі звичайною зубною щіткою з рівно підстриженою щетиною.

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.