Працюйте з нами:  Чому Colgate?

Чому Colgate?
Spacer
Глобальні можливості

Colgate-Palmolive: Створення на основі спільних зусиль

Colgate-Palmolive – компанія вартістю 15,3 мільярдів доларів, яка обслуговує людей у більше ніж 200 країнах світу, пропонуючи споживчі товари, які роблять життя здоровішим і приємнішим. Компанія зосереджує свою діяльність на потужних світових брендах в основних бізнес-напрямках – Здоров’я порожнини рота, Особиста гігієна, Догляд за оселею та Харчування для домашніх тварин. Colgate забезпечує своє стале глобальне зростання за допомогою чітко визначеної стратегії щодо підвищення провідних позицій на ринку для таких ключових продуктів, як зубна паста, зубні щітки, тверде та рідке мило, дезодоранти/антиперспіранти, засоби для миття посуду, засоби чищення для оселі, кондиціонери для тканин і спеціальний корм для домашніх тварин.

Colgate дійсно є світом можливостей. Для підтримки розвитку співробітників і створення роботи, яка приносила б задоволення, Colgate пропонує вакансії у всьому світі, а також найкращі професійні курси та програми навчання. Colgate заохочує співробітників розширяти свої професійні обрії, у той же час здобуваючи краще розуміння світу, в якому вони живуть. Не важливо, де у світі ви хотіли б працювати, Colgate може вас туди доставити!

   
Працюйте з нами

Життя відповідно до наших цінностей для забезпечення сталого розвитку

Дізнайтесь, як наші основні цінності є фундаментом нашого прагнення до сталого розвитку.

Глобальне визнання

Дізнайтеся про нагороди та визнання, які ми здобули у світі.

Історія

Прослідкуйте за нашим зростанням, починаючи з 1806 року, від виробництва мила в місті Нью-Йорк та до визнаного лідера споживчих товарів у всьому світі.

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.