Пошук роботи:  Працюйте з нами

Працюйте з нами
Spacer

Познайомтесь з існуючими пропозиціями працевлаштування та залиште інформацію про себе.

Ви можете надіслати Ваше резюме у відділ по роботі з персоналом компанії "Колгейт-Палмолів Україна".

Spacer
Компанія, яка надає рівні можливості

Компанія Colgate-Palmolive надає всім рівні можливості під час приймання на роботу. Це політика компанії Colgate-Palmolive – дотримуватися всіх чинних положень і законів про справедливе працевлаштування та рівні можливості в кожній країні, де працюють співробітники Colgate, забезпечувати рівні можливості працевлаштування, а також управляти всіма умовами працевлаштування, для всіх кваліфікованих осіб на рівних засадах. Компанія Colgate-Palmolive забороняє дискримінацію будь-якого співробітника чи кандидата на посаду за расою, кольором шкіри, релігією, статтю, національністю, етнічною приналежністю, віком, недієздатністю, статусом ветерана, сімейним станом, сексуальною орієнтацією, гендерною ідентичністю або будь-якою іншою категорією, яка захищається законодавством.

ВАЖЛИВО:

Компанія Colgate-Palmolive намагається досягти високої якості, залучаючи у свій штат талановитих та досвідчених осіб з усього світу. Наша компанія використовує різноманітні способи, як зовнішні, так і внутрішні, щоб досягти цієї мети.Наприклад, розміщуючи пропозицію працевлаштування на нашому веб-сайті, а також на інших сайтах із пошуку роботи.

Будь ласка, прийміть до уваги, що наша компанія ніколи не просить вводити особисту інформацію, яка не стосується процесу приймання на роботу, таку як дані банківської чи кредитної картки, та не стягує плату за подання заявки на будь-яку посаду.

Spacer
Працюйте з нами

Життя відповідно до наших цінностей для забезпечення сталого розвитку

Дізнайтесь, як наші основні цінності є фундаментом нашого прагнення до сталого розвитку.

Глобальне визнання

Дізнайтеся про нагороди та визнання, які ми здобули у світі.

Історія

Прослідкуйте за нашим зростанням, починаючи з 1806 року, від виробництва мила в місті Нью-Йорк та до визнаного лідера споживчих товарів у всьому світі.

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.