Наша компанія:  Життя відповідно до наших цінностей

Життя відповідно до наших цінностей
Spacer
Гаряча лінія з питань Кодексу поведінки

Завантажте Кодекс поведінки в форматі PDF

----

Гаряча лінія з питань Кодексу повідінки Colgate – гарантія того, що діяльність здійснюється у відповідності до найвищих стандартів етики.

З моменту свого запроваження в 1995 році Гаряча лінія з питань Кодексу поведінки Colgate допомогала гарантувати, що діяльність Colgate здійснюється у відповідності до найвищих стандартів етики.

Мета Гарячої лінії з питань Кодексу поведінки:

  • Надавати співробітникам Colgate консультації та допомагати роз’яснювати, як Кодекс поведінки може застосовуватися до конкретних ситуацій
  • Надавати альтернативні засоби зв’язку для співробітників, щоб звертати увагу Компанії до інформації про підозрілу поведінку, порушення законодавства або діяльність всупереч Кодексу поведінки.

Ми заохочуємо Вас звертатися до Відділу загальної етики та дотримання норм, щоб ставити питання про Кодекс поведінки або доповідати про будь-які підозри на порушення Кодексу. Усі повідомлені порушення негайно розслідуватимуться. Важливо, що особи, які доповідають, не можуть здійснювати свої власні розслідування, оскільки розслідування можуть включати складні правові питання.

Ми заохочуємо Вас повідомляти своє ім’я, коли Ви телефонуєте на Гарячу лінію з питань Кодексу поведінки, щоб полегшити розслідування та подальші заходи. Якщо дозволяє місцеве законодавство, Ви можете надати інформацію на анонімній основі. В деяких країнах є закони, які обмежують тип інформації, яку Ви можете повідомити через Гарячу лінію. Якщо такі закони стосуються Вашої ситуації, представник Відділу загальної етики та дотримання норм спрямує Вас до певної особи у Вашому бізнес-підрозділі, яка зможе допогти Вам з Вашим питанням або проблемою.

З метою розслідування підозри про порушення Кодексу поведінки або Керівних принципів практики ділових відносин, може бути необхідним передати особисті дані, зібрані в одній країні, до інших країн. До того ж, будь-яке фактичне або можливе порушення Кодексу поведінки або Керівних принципів практики ділових відносин може привести до подання звіту до Відділу загальної етики та дотримання норм, який може містити особисті дані. У таких випадках особисті дані можуть бути використані співробітниками Компанії та юридичними особами Colgate, які беруть участь в діяльності Відділу загальної етики та дотримання норм, для розслідування звіту, але лише на такий період, який обґрунтовано необхідний для таких цілей (а після того такі особисті дані будуть знищені або збережені, як вимагає політика Компанії або законодавство).

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Гаряча лінія з питань Кодексу поведінки доступна з будь-якої країни світу за телефоном, факсом, електронною поштою або звичайною поштою, а саме:

Онлайн зв'язок: зв'язок

Цілодобова гаряча лінія: (800) 778-6080 (безкоштовні дзвінки зі США,
Канади та Пуерто-Ріко)
1-(212) 310-2330 (дзвінки з усіх інших країн)

Номер конфіденційного факсу: (212) 310-3745

Конфіденційний E-mail: ethics@colpal.com

Поштова адреса: Global Ethics & Compliance
Colgate-Palmolive Company
300 Park Ave, 8th Floor
New York, NY 10022

Проблеми та питання, пов’язані з бухгалтерським обліком, внутрішнім бухгалтерським контролем, фінансовою політикою, управлінням ризиками або аудитом, негайно доводяться до відома Голови Ревізійної комісії Ради Директорів Colgate та розглядаються у відповідності до процедур, встановлених Ревізійною комісією. Відповідно до таких процедур, Відділ загальної етики та дотримання норм, спільно з Відділом внутрішнього аудиту та Корпоративним юридичним відділом Компанії, розглядають ці питання у відповідності до настанов Голови Ревізійної комісії. Голова Ревізійної комісії затверджує рекомендації стосовно розгляду кожного питання, контролює будь-які розслідування та затверджує вирішення будь-якого питання. На розсуд Голови Ревізійної комісії, він/вона може залучати зовнішнього консультанта та інших незалежних консультантів.

Політика відсутності негативних зворотних дій
Жодних несприятливих дій не буде вчинено проти особи за скаргу, повідомлення, участь або допомогу в розслідуванні підозри порушення Кодексу поведінки, за винятком випадків, коли зроблена заява або надана інформація виявилися навмисно сфальсифікованими. Наскільки це можливо, Colgate зберігатиме конфіденційність усіх скарг.

   
Працюйте з нами

Глобальне визнання

Дізнайтеся про нагороди та визнання, які ми здобули у світі.

Працюйте з нами

Дізнайтеся, чому ваш перший вибір має бути Colgate.

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.