Наша компанія:  Історія

Історія
Spacer

1991 р.
Colgate купує компанію Murphy Oil Soap, яка є провідним виробником очисних засобів для деревини в США. Сьогодні її товарний асортимент розширився та включає універсальні засоби для чищення, спреї та спеціальні вологі серветки.

1992 р.
Colgate купує компанію Mennen. Сьогодні продукція Mennen продається в понад 52 країнах.
Представлена зубна паста Colgate Total.

1995 р.
Colgate виходить на швидко зростаючі ринки Центральної Європи та Росії.

Colgate купує підприємство з виробництва товарів для гігієни порожнини рота Kolynos в Латинській Америці та запускає у виробництво зубну пасту Sorriso, лідера на ринку

1996 р.
Освітня програма з гігієни порожнини рота «Яскраві посмішки – яскраве майбутнє» поширюється у 50 країнах та на сьогоднішній день охоплює понад 50 млн. дітей щороку.

1997 р.
Зубна паста Colgate Total представлена в США та швидко стає лідером на ринку. Лише Colgate Total, зі своїм 12-годинним захистом, бореться з цілою низкою проблем ротової порожнини.

2004 р.
Colgate купує підприємство з виробництва товарів для гігієни порожнини рота GABA в Європі, з його міцною позицією у важливому європейському фармацевтичному каналі та його зв’язками зі спільнотою стоматологів.

2006 р.
Colgate виходить на швидко зростаючий ринок натуральних продуктів шляхом придбання компанії Tom’s of Maine, лідера на цьому ринку в Сполучених Штатах.

Сьогодні…
Сьогодні, коли обсяги продажу перевищують 15 млрд. доларів США, Colgate зосереджує свою діяльність на чотирьох основних напрямках: Гігієна порожнини рота, Особиста гігієна, Догляд за оселею та Харчування для домашніх тварин. Зараз Colgate продає свою продукцію в більше ніж 200 країнах та територіях світу.

Оновлено в березні 2009 р.

Spacer
Працюйте з нами

Життя відповідно до наших цінностей для забезпечення сталого розвитку

Дізнайтесь, як наші основні цінності є фундаментом нашого прагнення до сталого розвитку.

Наше Правління

Дізнайтесь про Правління Colgate та політику, яку вони встановлюють. Познайомитись із Правлінням.

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.