Наша компанія:  Життя відповідно до наших цінностей

Життя відповідно до наших цінностей
Spacer
Глобальна різноманітність

Велика різноманітність наших співробітників, нашого мислення, нашого таланту та наших постачальників є ключем до нашого успіху.

"Визнання та цінування багатьох відмінностей, які роблять нас тими, ким ми є, є життєво важливим для нашої культури. Така різноманітність включає більше, ніж очевидні харакеристики, такі як національність, культура, раса та стать. Наша різноманітність включає також багато відмінностей, які не так легко побачити, такі як життєвий досвід, віросповідання, сексуальна орієнтація та сімейний стан, а також багато інших.

Такі відмінності привносять глибину та розмаїття ідей в наш бізнес, які не можна отримати з інших джерел. Вони є ключами до знаходження нових рішень для складних бізнес-завдань та нових можливостей унікального розуміння сутності. Створення інклюзивного середовища є надзвичайно важливим для забезпечення отримання нами користі від цих різноманітних поглядів, різноманітних ідей та різноманітних перспектив."
— Ян Кук, Голова, Президент та Головний виконавчий директор

"Наша мета – дотримуватися наших принципів Управіння з повагою шляхом заохочення створення інклюзивного робочого місця, яке відображає різноманітність глобального ринку. Таке середовище надасть всім співробітникам Colgate можливість зробити унікальні внески до нашого загального успіху в бізнесі."
— Юджин Келлі, Світовий Директор, Відділ глобальних ініціатив, повʼязаних із робочим місцем

Spacer

Маючи понад 30 000 співробітників з різних країн світу, ми сформували різноманітну глобальну команду. Існує багато можливостей кар’єрного розвитку для людей з різноманітними знаннями та походженням з різних прошарків суспільства. Велика кількість ідей і здібностей, які ми спільно використовуємо, допомагає нам розвивати наш бізнес і підтримувати успішну діяльність.

Дізнатись більше про можливості кар’єрного розвитку
Spacer

В компанії Colgate стосовно великої кількості товарів і послуг ми залежимо від наших постачальників. Наша група з питань різноманітності постачальників заохочує відносини з компаніями, які належать представникам меншин та жінкам, які відповідають або перевищують сподівання щодо якості, швидкості, інновацій та економічної ефективності.

Дізнатися більше про нашу програму різноманітності постачальників
Spacer

Наші співробітники – це наш найбільший скарб, і ми зобов’язуємось підтримувати середовище, яке вітає їхні відмінності, цінує їхні внески та надає можливості для особистого та професійного розвитку. Різноманітність наших співробітників в Colgate дає нам перевагу над нашими конкурентами та продовжує сприяти нашому всесвітньому успіху. Вона дозволяє нам краще розуміти потреби наших клієнтів та швидко реагувати на зміни на ринку.

Дізнатися більше про співробітників Colgate
Spacer

В компанії Colgate ми несемо відповідальність перед громадами, в яких ми живемо та працюємо. Завдяки численних зусиллям були запроваджені освітні та культурні програми, які дають переваги та можливості родинам в різних країнах світу.

Дізнатися більше про нашу відповідальність перед громадами
Spacer

Глобальна культура Colgate, яка полягає в піклуванні та постійному вдосконаленні, дала нам можливість стати одним з найкращих місць для працевлаштування.

Дивіться наш список досягнень
Spacer
Багатокультурний маркетинг

Багатокультурний маркетинг – це представлення товарів і послуг різноманітній групі споживачів відповідно до їхніх культурних та життєвих у такий спосіб, який з повагою ставиться до найменших культурних відмінностей."
— Генеральний директор, Відділ з питань багатокультурного маркетингу

Ми, в компанії Colgate, розуміємо, що кожний світовий ринок має свої власні унікальні купівельні преференції та потреби в продуктах. Дані нещодавнього перепису в США підтверджують, що іспано-американський, афро-американський та азійсько-американський ринки є найшвидше зростаючими споживчими ринками, як в кількісних показниках, так і за купівельною спроможністю. Організація з питань багатокультурного маркетингу США в межах Colgate зосереджена на сприянні зростанню на цих важливих споживчих ринках. Наша ціль – знати наших глобальних споживачів та розробляти продукцію, яка відповідає їхнім потребам.

Spacer
Працюйте з нами

Глобальне визнання

Дізнайтеся про нагороди та визнання, які ми здобули у світі.

Працюйте з нами

Дізнайтеся, чому ваш перший вибір має бути Colgate.

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.