Наша компанія:  Життя відповідно до наших цінностей

Життя відповідно до наших цінностей
Spacer
Основні цінності Colgate

Наші три фундаментальні цінності — Піклування, Глобальна колективна робота та Постійне вдосконалення — є частиною всього, що ми робимо.

Вони є основою нашої бізнес-стратегії та втілені в кожному аспекті нашого трудового життя.


Піклування
Компанія піклується про людей: співробітників, клієнтів, акціонерів та ділових партнерів Colgate. Colgate зобов’язується діяти зі співчуттям, порядністю та чесністю в усіх ситуаціях, з повагою дослухатися до інших та цінувати відмінності. Крім того, Компанія зобов’язується захищати глобальне середовище та покращувати життя громад, в яких живуть і працюють співробітники Colgate.

Глобальна колективна робота
Усі співробітники Colgate є частиною глобальної команди, зобов’язаної працювати разом у межах кожної країни та в міжнародних масштабах. Лише шляхом взаємообміну ідеями, технологіями та здібностями Компанія може досягти та підтримувати прибуткове зростання.

Постійне вдосконалення
Colgate зобов’язується вдосконалюватися кожного дня в усьому, що вона робить як в якості окремих осіб, так і в якості команд. Краще розуміючи сподівання споживачів і клієнтів, а також постійно працюючи над інноваціями та вдосконаленням продуктів, послуг і процесів, Colgate стане найкращою компанією.

   
Працюйте з нами

Глобальне визнання

Дізнайтеся про нагороди та визнання, які ми здобули у світі.

Працюйте з нами

Дізнайтеся, чому ваш перший вибір має бути Colgate.

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.