Наша компанія:  Життя відповідно до наших цінностей

Життя відповідно до наших цінностей
Spacer
Кодекс поведінки

Кодекс поведінки Colgate сприяє найвищим стандартам етики в усіх комерційних операціях Компанії.

----

Починаючи з 1987 року наш Кодекс поведінки слугував керівництвом в наших щоденних комерційних операціях, відображаючи наші стандарти належної поведінки та наші корпоративні цінності. Кодекс поведінки регулярно оновлюється та перевидається, щоб забезпечити його повноту й точність. Кодекс поведінки чітко пояснює кожному з нас, що спосіб досягнення наших бізнес-результатів має таке ж значення, як і сам факт досягнення. Кодекс поведінки Colgate застосовується по відношенню до всіх співробітників Colgate, включаючи директорів, керівників та всіх працівників Компанії та її дочірніх компаній у різних країнах світу. Торговці та постачальники також підлягають дії цих вимог, оскільки дотримання Кодексу є умовою ведення бізнесу з Colgate.

Що найважливіше, кожний співробітник несе відповідальність за демонстрацію чесності та лідерства шляхом дотримання положень Кодексу поведінки, Керівних принципів глобальної практики ділових відносин, політики Компанії та всіх чинних законів. Шляхом включення етики та чесності в наші ділові відносини та процес прийняття рішень, ми демонструємо прихильність культурі, яка сприяє поширенню найвищих стандартів етики.

Кодекс було перекладено на 40 мов. Якщо Вам знадобиться будь-яка додаткова інформація стосовно будь-яких тем, перелічених у Кодексі поведінки, звертайтесь до Керівних принципів практики ділових відносин, які можна знайти на наших веб-сайтах.

----
   
Працюйте з нами

Глобальне визнання

Дізнайтеся про нагороди та визнання, які ми здобули у світі.

Працюйте з нами

Дізнайтеся, чому ваш перший вибір має бути Colgate.

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.