Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Як відбувається відбілювання зубів?


Існує багато способів відбілити зуби – від відбілюючих зубних паст та інших продуктів, які можуть видалити значну частину поверхневого фарбування за досить невелику плату, до дорогого відбілювання з активацією світлом у кабінеті стоматолога, що може дати дуже помітні результати.

Відбілювання проводиться одним із двох наступних способів.

1. Хімічне відбілювання змінює натуральний колір ваших зубів, звичайно освітлюючи їх приблизно на п'ять-сім тонів. Як кабінетне (у стоматологічному кріслі), так і домашнє відбілювання (капи) є різновидами хімічного відбілювання. Відбілююча речовина містить активні компоненти, в основному це перекис карбаміду або перекис водню в концентрації 10-22%, які допомагають видалити як глибоке, так і поверхневе фарбування. Різні процедури відбілювання істотно розрізняються за ціною.

  • Відбілювання з активацією світлом у кабінеті стоматолога, що іноді називається відбілюванням у стоматологічному кріслі, є дорогим, але воно дає миттєвий і найчастіше кардинальний результат. Проте, приблизно через рік, якщо ви продовжуватимете їсти і пити як звичайно (кава, чай, газовані напої), ваші зуби знову помітно змінять колір і на них з'являться нові плями.
  • Індивідуальна капа для домашнього відбілювання може бути виготовлена вашим стоматологом, і її звичайно надягають на зуби на ніч або на декілька годин щодня протягом двох тижнів. Якщо ви помітите нову пляму на зубній емалі, ви просто знову надягаєте капу на одну-дві ночі та, таким чином, позбуваєтеся її.
  • Препарати для відбілювання зубів можна купити в аптеках і магазинах, вони можуть містити в собі капи-аплікатори, які потрібно скип'ятити і прикушувати, відбілюючі гелі, які наносяться пензликом, і відбілюючі смужки.

2. Інші методи видаляють поверхневе фарбування за допомогою фізичного і/або хімічного впливу. Дія всіх зубних паст ґрунтується на м'якому шліфуванні, що видаляє поверхневе фарбування в проміжках між відвідуваннями стоматолога. Відбілюючі зубні пасти містять спеціальні хімічні або шліфувальні речовини для видалення фарбування емалі зубів. Методи шліфування та полірування використовуються і при професійному чищенні зубів у стоматолога або гігієніста, щоб видалити більшу частину зовнішнього фарбування, викликаного їжею і тютюном.


Різні процедури відбілювання викликають у людей різну реакцію. Деяким добре допомагають відбілюючі зубні пасти, у той час як тим, у кого зуби сірі або знебарвлені, для досягнення чудової посмішки можуть знадобитися порцелянові вініри або тимчасові коронки (див. в інших матеріалах із цього розділу). Тільки ваш стоматолог або гігієніст зможе визначити, що підійде вам краще.

Copyright © 2002, 2003 Colgate-Palmolive Company. Передрук заборонено.

Пов'язані настанови

Оцінка стану зубів перед відбілюванням

Оцінка стану зубів перед відбілюванням

Персоналізована оцінка допоможе Вам домогтися більш білосніжної, сяючої посмішки.
Тест про стиль посмішки

Тест про стиль посмішки

Яка у Вас посмішка: приваблива, впевнена або сором'язлива? Дізнайтеся прямо зараз.
ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.