Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Що таке гінгівіт? Ознаки та симптоми


Що таке гінгівіт?
Гінгівіт - це запалення ясен, воно є початковою стадією пародонтиту і легше всього піддається лікуванню. Безпосередньою причиною запалення ясен при гінгівіті є зубний наліт - щільно прикріплена до поверхні безбарвна плівка, що містить бактерії та постійно утворюється на зубах.

Якщо зубний наліт не знімається з поверхні зубів шляхом щоденного ретельного чищення ротової порожнини щіткою і зубною ниткою, бактерії, що містяться в ньому, виробляють токсини (отруйні речовини), які подразнюють ясенну тканину і призводять до розвитку гінгівіту.  На цій ранній стадії пародонтиту ушкодження тканин оборотні, тому що кісткова і сполучна тканини, що підтримують зуби, ще не уражені. Однак у випадку пізнього звертання до стоматолога гінгівіт прогресує у більш важку стадію пародонтиту і може викликати необоротне руйнування зубів і кістково-щелепних тканин ротової порожнини.

Як проявляється гінгівіт?
Класичні симптоми гінгівіту - почервоніння, набряклість, кровоточивість і хворобливість ясен під час чищення зубів щіткою. Іншою ознакою початкової стадії пародонтиту є опущення ясен або їхнє відшарування від поверхонь зубів, що візуально подовжує зуби. Гінгівіт може призводити до утворення зубоясенної кишені, щілинного отвору між зубом і яснами, де накопичується зубний наліт і залишки їжі. Деякі пацієнти часто скаржаться на неприємний запах із рота або неприємний присмак у роті, навіть якщо їхня хвороба перебуває на початковій стадії.

Як запобігти розвитку гінгівіту?
Найважливіше дотримуватися правил гігієни ротової порожнини. Велике значення має також професійне чищення зубів, тому що у випадку, якщо мінералізація зубного каменя уже відбулася, видалити його може тільки стоматолог або гігієніст.

Запобігти розвитку гінгівіту можна наступним чином:

  • Необхідно правильно чистити зуби зубною щіткою і зубною ниткою - це вчасно видаляє зубний наліт і бактерії, а також сповільнює утворення зубного каменю
  • Важливо дотримуватися збалансованої дієти, щоб забезпечити кістково-щелепну тканину і зуби потрібними поживними речовинами
  • Уникати тютюнокуріння у будь-якій формі
  • Регулярно проходити профілактичний огляд у стоматолога

Пов'язані настанови

Опитування на тему захворювання ясен

Опитування на тему захворювання ясен

Наскільки глибокі Ваші знання про хвороби ясен? Перевірте себе, відповівши на кілька запитань.
Оцінка свіжості подиху

Оцінка свіжості подиху

Наскільки свіжий Ваш подих? Отримайте відповідь, відвідавши наш Інститут свіжого подиху
Посібник з чищення зубів

Посібник з чищення зубів

Перевірте свої навички чищення зубів з нашим FUN 3-D щітка.
ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.