Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Пародонтит і ожиріння


Багато лікарів вважають ожиріння хронічним захворюванням. Добре відомо, що від ожиріння страждає все більша частина жителів США, і останнім часом від ожиріння страждають люди більш раннього віку, у т.ч. діти та підлітки, які неухильно додають у вазі через відсутність необхідних поживних речовин у харчовому раціоні та шкідливі звички харчування. Дослідження показують, що у людей з ожирінням збільшується ризик розвитку таких захворювань, як підвищений артеріальний тиск, цукровий діабет 2-го типу, артрит, серцево-судинні захворювання, захворювання дихальних шляхів, а також онкологічних захворювань, таких як рак, грудей, простати і прямої кишки.1  У нещодавніх дослідженнях також встановлено зв'язок між ожирінням і підвищеним ризиком розвитку пародонтиту, причому, роль інсулінорезистентності у виникненні запальних захворювань пародонта є очевидною і доведеною.1 Нещодавні дослідження показали, що в організмі пацієнтів із вищим індексом маси тіла (ІМТ) кількість гострофазних білків (ГБ) запалення підвищена.1

Згідно останніх даних, більше 60 відсотків дорослих американців страждають від надлишкової ваги або ожиріння. Ці цифри ще більш виражені у пацієнтів, що входять до груп ризику розвитку ряду захворювань: так наприклад, було встановлено, що у жінок афро-американського походження ймовірність захворювання на діабет і серцево-судинні захворювання є значно вищою. За даними органів охорони здоров'я, двоє із трьох американців страждають від надлишкової ваги або ожиріння, і прогнози вказують, що відсоток ожиріння населення надалі тільки зростатиме.1

Дуже необхідним є розуміння пацієнтами серйозності "епідемії ожиріння" і вживання активних заходів, спрямованих на вирішення цієї проблеми для себе і членів родини, які страждають від ожирінням. Особливо важливо приділяти увагу правильному харчуванню і активному способу життя, а також проводити спеціальне навчання пацієнтів щодо негативної ролі ожиріння в розвитку діабету, серцево-судинних і онкологічних захворювань.

Стоматолог проведе докладний збір анамнезу і проаналізує можливі причинні фактори ожиріння в анамнезі хвороби, а також порекомендує пацієнту проконсультуватися з лікарем. Стоматолог також проведе оцінку стану здоров'я ротової порожнини, а потім і лікування на основі поставленого діагнозу. Видалення зубного нальоту з над- і підясенної області та контроль супутнього запального процесу є основними компонентами підтримки здоров'я ротової порожнини. Необхідно роз'ясняти пацієнтам важливість гігієни в домашніх умовах, що включає регулярне чищення зубів за допомогою зубної нитки і чищення зубів не менше двох разів на день зубною щіткою і пастою антибактеріальної дії.

© 2011 Компанія Colgate-Palmolive. Усі права захищені.

Посилання:
1. Grand Rounds in Oral and Systemic Medicine Vol.1, No 2, 2006, 36 - 47

Пов'язані настанови

Опитування на тему захворювання ясен

Опитування на тему захворювання ясен

Наскільки глибокі Ваші знання про хвороби ясен? Перевірте себе, відповівши на кілька запитань.
Оцінка свіжості подиху

Оцінка свіжості подиху

Наскільки свіжий Ваш подих? Отримайте відповідь, відвідавши наш Інститут свіжого подиху
Посібник з чищення зубів

Посібник з чищення зубів

Перевірте свої навички чищення зубів з нашим FUN 3-D щітка.
ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.