Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Що таке кореневий канал?

Лікування кореневого каналу – це видалення пульпи, маленької ниткоподібної тканини в центрі зуба. Одразу ж після видалення ушкодженої, ураженої або мертвої пульпи простір, що залишився, чистять, надають йому форму і пломбують. У ході цієї процедури заповнюють кореневий канал. Раніше зуби з ураженими або ушкодженими пульпами видаляли. Сьогодні обробка кореневого каналу часто дозволяє врятувати зуби, які інакше були б загублені.

Найчастіші причини ушкодження пульпи або її відмирання є наступними:

  • Тріснутий зуб
  • Глибока каріозна порожнина
  • Пошкодження зуба, недавнє або в минулому, викликане, наприклад, сильним ударом по зубу

Якщо заражену або мертву пульпу негайно не обробити, на верхівці кореня в ясенній кістці з'явиться гній, утворюючи нарив. Нарив може зруйнувати кістку під цим зубом і викликати болісні відчуття.
Як проводять обробку кореневого каналу?
Обробка кореневого каналу складається з декількох кроків. Залежно від ситуації знадобиться декілька візитів до стоматолога. Основні етапи обробки кореневого каналу:

  • Спочатку роблять отвір: передні зуби - із внутрішньої поверхні, корінні та малі кутні зуби - у коронці.
  • Після того як уражена пульпа видалена (екстирпація пульпи), чистять порожнину зуба і кореневі канали, розширюють і надають їм форму, підготовляючи їх для пломбування.
  • Якщо знадобиться більше одного відвідування стоматолога, в отвір у коронці поміщають тимчасову пломбу, щоб захистити зуб між відвідуваннями.

Цю тимчасову пломбу потім видаляють, а порожнину зуба і кореневого каналу закривають постійною пломбою. Конусоподібний, еластичний матеріал, що називається гутаперча, поміщають у кожний із каналів, і, як правило, закріплюють цементом.

Пов'язані настанови

Опитування на тему захворювання ясен

Опитування на тему захворювання ясен

Наскільки глибокі Ваші знання про хвороби ясен? Перевірте себе, відповівши на кілька запитань.
ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.