Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Що таке зубні імплантанти?

Що таке зубні імплантанти?

Зубні імплантанти - це металеві штифти або каркаси, які вживляють у кістку верхньої або нижньої щелепи. Коли імплантанти встановлені, стоматолог може закріпити на них зубні протези.

Навіщо потрібні зубні імплантанти?

Оскільки імплантанти вживлюють у щелепну кістку, вони є стабільною основою для штучних зубів. Зубні протези і мости, закріплені на імплантантах, не зісковзнуть і не змістяться в роті, що є особливо важливим, коли ви їсте або говорите. Завдяки цьому кріпленню зубні протези, мости, так само як і окремі коронки, закріплені на імплантантах, є ближчими за відчуттями до натуральних зубів, ніж звичайні мости або зубні протези.

Для деяких, звичайні мости і зубні протези є незручними або взагалі не підходять, через захворювання слизової оболонки ротової порожнини, слабко виражений альвеолярний відросток або через відчуття нудоти, що викликається цими конструкціями. До того ж, звичайні мости потрібно прикріплювати до зубів з обох боків проміжку, що з'являється в результаті втрати зуба. Перевага імплантанта полягає в тому, що він дозволяє не сточувати сусідні зуби, для того, щоб утримувати новий зуб або зуби на місці.

Щоб можна було поставити імплантанти, у вас мають бути здорові ясна і достатньо кістки для закріплення імплантанта. Крім того, ви обов'язково повинні підтримувати ці ділянки ротової порожнини в гарному гігієнічному стані. Ретельна гігієна ротової порожнини і регулярні відвідування стоматолога є обов'язковими для довгострокового успіху зубних імплантантів.

Імплантанти звичайно дорожчі, ніж інші методи заміни зубів, і більшість страховок зазвичай не покривають їхню вартість.

На сьогоднішній день внутрішньокісткові імплантати вважаються стоматологами найбільш надійними.

  • Внутрішньокістковий імплантант. Його імплантують безпосередньо в щелепну кістку. Як тільки навколишні тканини заживуть і кістка зростеться з установленим у неї імплантантом, проводиться повторна операція, щоб прикріпити штифт до вживленого імплантанту. На завершення, штучний зуб (або зуби) прикріплюють до штифта, по одному або згрупувавши їх на мосту або зубному протезі.
  • Як довго прослужать стоматологічні імплантанти? Імплантанти звичайно служать 10-20 років, залежно від розташування імплантату і від того, чи дотримується пацієнт гігієни ротової порожнини і чи регулярно він відвідує стоматолога. Оскільки жувальна група зубів (моляри) створює і зазнає більших навантажень, імплантанти, що їх замінюють, не служать так само довго, як імплантанти, що заміщають передню групу зубів.
Posts Artificial
Штифти закріплюють у кістці під яснами Штучні зуби, поміщаються на штифти монтують на штифти
Implants Replacement
Імплантанти забезпечують дуже надійне кріплення Імплантанти є основою для окремих зубних протезів

Пов'язані настанови

Опитування на тему захворювання ясен

Опитування на тему захворювання ясен

Наскільки глибокі Ваші знання про хвороби ясен? Перевірте себе, відповівши на кілька запитань.
ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.