Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Як боротися з неприємним запахом із рота


Якщо Ви всерйоз вирішили позбутися неприємного запаху з рота, в першу чергу проконсультуйтеся у Вашого стоматолога. Після ретельного збору анамнезу загального стану здоров'я і здоров'я ротової порожнини, спеціаліст зможе виявити "винуватця" неприємного запаху з рота. Причин галітозу може бути багато, включаючи споживання деяких продуктів харчування і алкогольних напоїв, куріння тютюну, недотримання правил гігієни ротової порожнини, пародонтит, діабет, сухість у роті, інфекції придаткових пазух (синусів) і горла, запалення або абсцес легенів, ниркова/печінкова недостатність, а також проблеми, пов'язані з органами шлунково-кишкового тракту, і надмірне захоплення дієтами.

Лікування галітозу
Важливо ретельно дотримуватися гігієни ротової порожнини в домашніх умовах, чистити зуби щіткою двічі на день за допомогою антибактеріальної зубної пасти із вмістом фтору, користуватися зубною ниткою для видалення залишків їжі та зубного нальоту з поверхонь зубів, зубних мостів та імплантантів, а також щодня чистити поверхню язика щіткою або спеціальною ложкою. Одне із нещодавно опублікованих досліджень показує, що чищення зубів та язика у поєднанні з використанням зубної нитки значно зменшили кількість епізодів кровоточивості ясен, а також знизили скарги на галітоз за період близько двох тижнів.1. Ще одне клінічне дослідження, проведене в Університеті м. Буффало, США, показує, що регулярне чищення зубів щіткою два рази на день із використанням антибактеріальної зубної пасти, а також щоденне використання зубної щітки зі спеціальним шкребком для чищення язика допомагає повністю позбутися неприємного запаху з рота2.

Чищення язика необхідне для свіжого, здорового подиху
Чистити язик дуже важливо. Купуючи зубну щітку Colgate 360 зі шкребком для чищення язика на кінці ручки, Ви можете чистити і зуби і язик одночасно. Почистивши верхні та нижні зуби щіткою за допомогою антибактеріальної зубної пасти, поверніть щітку протилежним кінцем уперед і помістіть шкребок на кореневу частину язика. Після очищення найбільш віддаленої частини язика, обмийте шкребок теплою водою, щоб видалити бактерії, що викликають галітоз. Потім помістіть шкребок на наступну віддалену частину язика і повторіть чищення, як описано вище.

Проконсультуйтеся у стоматолога або гігієніста, який допоможе правильно підібрати засоби домашньої гігієни ротової порожнини, що найкраще підходять для видалення зубного нальоту і бактерій, які викликають галітоз, а також правильні методи їхнього застосування. Ви можете також запитати стоматолога, які гігієнічні засоби для ротової порожнини можна застосовувати для усунення неприємного запаху з рота (антибактеріальну зубну пасту, антисептичний ополіскувач для ротової порожнини, шкребок і щітку для чищення язика, засоби для чищення міжзубних проміжків).

Запорука чистого, свіжого подиху - правильно підібраний режим регулярного догляду за ротовою порожниною в домашніх умовах і виконання рекомендацій, які дає Ваш стоматолог у Вашій конкретній ситуації.

© 2011 Компанія Colgate-Palmolive. Усі права захищені.

Посилання:
1. Biesbrock, A, et al. Assessment of Treatment Responses to Dental Flossing in Twins., (англ.), J Perio 77(8):1386-1391, 2006.

2. Університет м. Буффало (Peter Moses, Betsey Clark, Violet Maraszthy, Joseph Zambon, (Університет м. Буффало), P.K. Sreenivasan (компанія Colgate), реферат представлений на конференції Американської асоціації дослідників в області стоматології 2008 р

Пов'язані настанови

Оцінка свіжості подиху

Оцінка свіжості подиху

Наскільки свіжий Ваш подих? Отримайте відповідь, відвідавши наш Інститут свіжого подиху
Опитування на тему захворювання ясен

Опитування на тему захворювання ясен

Наскільки глибокі Ваші знання про хвороби ясен? Перевірте себе, відповівши на кілька запитань.
Посібник з чищення зубів

Посібник з чищення зубів

Перевірте свої навички чищення зубів з нашим FUN 3-D щітка.
ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.