Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Dental Grills - це нова тенденція, що стосується питань сучасної стоматології та здоров'я Ваших зубів

Це модна тенденція в прикрашенні зубів, однак, немає нічого гарного в тому, якщо це негативно відобразиться на Вашій посмішці.
Dental Grills - це покриття для зубів, виготовлені з металу або дорогоцінного каміння, у косметичних цілях, введені в моду прихильниками стилю хіп-хоп на початку 1980-х років. Grills, також відомі як "фартухи" (fronts) - це знімні вироби, що надягаються на передні зуби. Dental grills виготовляються із золота, срібла або металів, інкрустованих дорогоцінним камінням і коштують від 550 рублів до декількох десятків тисяч рублів за більш складні конструкції.

Чи може носіння Dental Grill призвести до проблем, пов'язаних із гігієною ротової порожнини?
Так, може. Необхідно ретельно виконувати процедури, спрямовані на підтримку гігієни ротової порожнини, у тому числі використання зубної нитки і антимікробної зубної пасти, оскільки їжа і зубний наліт можуть легко накопичуватися на grill, що, у свою чергу, може призвести до розвитку гінгівіту, а також сприяти розвитку карієсу. Носіння Dental grills може також призвести до стирання сусідніх зубів, рецесії ясен, зміні кольору зуба або його руйнування. Перед їжею або гігієнічним полосканням ротової порожнини завжди слід знімати grill, оскільки він може спровокувати алергічну реакцію на метал.

Шкільні округи в штатах Алабама, Джорджія і Техас заборонили носіння grills через проблеми з дисципліною і здоров'ям. (1) Дуже важливо проконсультуватися зі стоматологом із приводу установки dental grill і можливих впливів на здоров'я Вашої ротової порожнини.

Хто виготовляє Dental Grill?
Стоматологи, а не ювеліри і продавці, повинні займатися виробництвом dental grill, знімаючи із зубів якісні зліпки. Непрофесійне виготовлення може призвести до важких стоматологічних захворювань і проблем.

Бібліографія:
1. Інформація отримана із сайту www.wilkipedia. Org.

© Авторські права належать Colgate-Palmolive Company, 2011

Пов'язані настанови

Оцінка свіжості подиху

Оцінка свіжості подиху

Наскільки свіжий Ваш подих? Отримайте відповідь, відвідавши наш Інститут свіжого подиху

Здоров'я порожнини рота і зубів в будь-якому віці

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.