Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Немовлята/діти

статей

Здоров'я ротової порожнини для дітей

Навчання дитини правильній гігієні ротової порожнини з ранніх років – це інвестиції в її здоров'я, які будуть приносити дивіденди протягом всього її життя. Почати можна з того, щоб подавати дитині приклад. Добре доглядайте за своїми власними зубами, і ви дасте їй зрозуміти, що гігієна ротової порожнини - це щось дуже цінне. Прочитайте статтю "Здоров'я ротової порожнини для дітей"

Для всієї сім'ї: питання, що часто задають, та відповіді

Багато експертів рекомендують годувати дитину грудьми, а не з пляшечки, оскільки це корисніше для загального стану її здоров'я. Однак годування грудьми, як і годування з пляшечки, теж може викликати карієс молочних зубів. Прочитайте статтю "Для всієї сім'ї: питання, що часто задають, та відповіді"

Корисна інформація

Найчастіше ушкодженню зубів можна запобігти, особливо якщо ви знаєте, чого слід остерігатися. Ця табличка може допомогти вам у цьому. Прочитайте статтю "Корисна інформація"

Як доглядати за зубами дитини ясельного віку?

Прищепити дитині правильні гігієнічні навички з догляду за ротовою порожниною – один із найголовніших уроків здоров'я, які ви можете їй дати. Це означає, що вам слід двічі на день допомагати дитині при чищенні зубів, показувати їй, як правильно користуватися зубною ниткою, обмежити перекуси між основними прийомами їжі та регулярно водити дитину на прийом до стоматолога. Прочитайте статтю "Як доглядати за зубами дитини ясельного віку?"

Ранній дитячий карієс

Іноді його ще називають «пляшковий карієс». Ранній дитячий карієс - серйозне захворювання, що може зруйнувати зуби вашої дитини, однак його можна запобігти. Прочитайте статтю "Ранній дитячий карієс"

Для чого дитині необхідний фіксатор простору?

У випадку раннього випадіння молочних зубів або раннього видалення молочних зубів, уражених "пляшковим карієсом", Вашій дитині може знадобитися встановлення фіксатора простору. Якщо Ви зіштовхнулися із цією проблемою, важливо одержати правильну інформацію про позитивний ефект фіксатора простору на здоров'я ротової порожнини дитини. Прочитайте статтю "Для чого дитині необхідний фіксатор простору?"

Відео та інтерактивних посібниках

Оцінка свіжості подиху

Наскільки свіжий Ваш подих? Отримайте відповідь, відвідавши наш Інститут свіжого подиху

Посібник з чищення зубів

Перевірте свої навички чищення зубів з нашим FUN 3-D щітка.

Здоров'я порожнини рота і зубів в будь-якому віці

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.