Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Здоров'я ротової порожнини і здоров'я всього організму - спеціально для жінок

Чи існує взаємозв'язок між здоров'ям ротової порожнини і здоров'ям усього організму?
Доповідь Міністра охорони здоров'я США про підтримку здоров'я ротової порожнини cтверджує, що здоров'я ротової порожнини - невід'ємна частина здоров'я всього організму. Що стосується саме жіночого здоров'я, усе більше досліджень вказують на можливий взаємозв'язок пародонтиту і багатьох хвороб, до яких найчастіше схильні жінки. Пародонтит - бактеріальна інфекція; при потраплянні бактерій у кровопотік, вони можуть викликати ряд інших захворювань.

 • Захворювання серця: У пацієнтів, яка страждають на пародонтит, підвищений ризик виникнення захворювань серця, більше того, пародонтит збільшує ризик інфаркту зі смертельним результатом у два рази. Захворювання серця є найпоширенішою причиною смертності жінок у США.1
 • Інсульт: Результати досліджень вказують на можливу роль інфекцій ротової порожнини, як фактора ризику при інсульті.2
 • Діабет:Діабетики частіше схильні до пародонтиту, що може також впливати на контроль глюкози в крові. Пародонтит може бути чинником ризику для розвитку діабету навіть у здорових пацієнтів3
 • Захворювання дихальних шляхів: Бактерії, що розмножуються в ротовій порожнині, можуть попадати в легені і бути причиною важких захворювань, наприклад, запалення легенів. До цього ризику особливо часто схильні хворі на пародонтит.4
 • Результат вагітності: Вагітні жінки, що страждають на пародонтит, можуть бути схильними до ризику передчасних пологів.4 і дефіциту маси тіла новонародженого.

Внаслідок частої відсутності болю при пародонтиті, багато жінок не підозрюють про свій діагноз, поки захворювання не перейшло у важку стадію. Найкращий захист від пародонтиту - щоденний догляд за ротовою порожниною за допомогою зубної щітки та зубної нитки, а також регулярне відвідування стоматолога.

Як змінюються вимоги до гігієни ротової порожнини з віком?
Унікальна жіноча фізіологія вимагає специфічних заходів щодо догляду за ротовою порожниною, залежно від вікових змін. Зміни жіночого гормонального фону під час статевого дозрівання, менструації, вагітності та менопаузи призводять до підвищеної чутливості ясен до накопичення зубного нальоту. Тому при наявності гормональних змін жінки повинні особливо ретельно стежити за гігієною ротової порожнини, щодня користуючись зубною щіткою і зубною ниткою для профілактики пародонтиту.

Інша корисна інформація:

 • Менструація — деякі жінки перед менструацією скаржаться на набряк і кровоточивість ясен, у той час як інші помічають появу герпесних виразок або стоматиту. З початком менструації ці симптоми зазвичай швидко проходять.
 • При використанні оральних —контрацептивів необхідно знати, що запалення ясенної тканини є одним з їхніх найпоширеніших побічних ефектів.
 • Вагітність — дослідження показують, що вагітні жінки частіше страждають на гінгівіт, що викликаний скупченням зубного нальоту на поверхнях зубів і призводить до запалення ясен. Симптоми цього захворювання - почервоніння, запалення і кровоточивість ясен. Особливої важливості набуває медичне спостереження в період вагітності.
 • Менопауза — у цей період симптоми, що відчуває жінка, можуть включати почервоніння і запалення ясен, болісні та неприємні відчуття в ротовій порожнині, печіння, зміну смакових відчуттів і сухість у роті.
 • Остеопороз — a number of studies have suggested a link between osteoporosis and bone loss in the jaw. Researcheдослідження показують, що існує зв'язок між розвитком остеопорозу і зменшенням щільності кісток щелепи. За даними досліджень зменшення щільності кісткової тканини, що підтримує зуби, може призвести до втрати зубів. У випадках супутнього пародонтиту процес зменшення щільності кістки навколо зубів при остеопорозі відбувається швидше.
 • 1National Women's Health Resource Center, February, 2000.
  2The American Academy of Periodontology, June 5, 2000.
  3The American Academy of Periodontology, January 17, 2001.
  4The American Academy of Periodontology, May 15, 2000.

Пов'язані Відео

Пов'язані настанови

Опитування на тему захворювання ясен

Опитування на тему захворювання ясен

Наскільки глибокі Ваші знання про хвороби ясен? Перевірте себе, відповівши на кілька запитань.

Здоров'я порожнини рота і зубів в будь-якому віці

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.