Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Вагітність, дородової догляд і здоров'я ротової порожнини

Чи існує взаємозв'язок між здоровою вагітністю і здоров'ям ротової порожнини?
Усе більше досліджень вказують на можливий взаємозв'язок пародонтиту і передчасних пологів, а також низької маси тіла немовляти. Вагітні жінки, які страждають на пародонтит, можуть бути схильними до ризику передчасних пологів і дефіциту маси тіла немовляти.

Необхідні подальші дослідження з вивчення впливу пародонтиту на результат вагітності. Існує також ймовірність, що пародонтит сприяє підвищенню вмісту в організмі біорідин, що провокують пологи. Дані досліджень показують, що при прогресуванні пародонтиту в період вагітності є велика ймовірність передчасних пологів.

Що можна зробити для забезпечення здорової вагітності?
У період планування сім'ї пройдіть обстеження у стоматолога і завершіть процедури професійної гігієни та лікування до настання вагітності.

Під час вагітності приділяйте зубам та яснам особливу увагу. Регулярне чищення зубів, використання зубної нитки, збалансоване харчування і регулярний огляд стоматологом допоможуть знизити ризик виникнення стоматологічних захворювань, що часто супроводжують вагітність.

Які є можливі стоматологічні ускладнення вагітності?
Дослідження показують, що вагітні жінки частіше страждають на гінгівіт, що викликається скупченням зубного нальоту на поверхнях зубів, що призводить до запалення ясен. Симптоми цього захворювання - почервоніння, запалення і кровоточивість ясен.

Гінгівіт під час вагітності зустрічається частіше, ніж звичайний гінгівіт, тому що вищий рівень гормонів в організмі провокує підвищену реактивність ясен у відповідь на дію подразників, що перебувають у зубному нальоті. Однак основна причина захворювання на гінгівіт - це все-таки зубний наліт, а не гормони.

Ретельне дотримання правил гігієни ротової порожнини, особливо уздовж лінії ясен, здатне скоротити до мінімуму або навіть повністю запобігти розвитку гінгівіту в період вагітності. Заміна солодкого більш корисними продуктами харчування, такими, як сир, свіжі фрукти та овочі, благотворно відобразиться і на здоров'ї зубів.

Чого очікувати від відвідування стоматолога в період вагітності?
По перше, під час відвідування проінформуйте стоматолога про те, що Ви вагітні. Найкраще призначити відвідування в період із четвертого по шостий місяць вагітності. Цьому є причини - перші три місяці вагітності мають найбільше значення для правильного розвитку дитини. У період останнього триместру навантаження на організм, викликані стоматологічними процедурами, можуть призвести до передродових ускладнень.

Звичайно протягом першого триместру уникають використання рентгенографії, місцевого знеболювання і антибіотиків (особливо тетрацикліну), окрім невідкладних випадків. У період останніх трьох місяців вагітності, довгі періоди сидіння в стоматологічному кріслі викликають сильний дискомфорт. До того ж дослідження показують, що блювотний рефлекс під час вагітності загострюється. Стоматолог знає, що робити в такій ситуації.

Якщо Вам потрібна невідкладна стоматологічна допомога, повідомте медичний персонал про вагітність. Докладно розповідайте про додаткові навантаження, історію загрози переривання вагітності, а також ліки, які Ви приймаєте, - ці фактори впливають на вибір стоматологом методу лікування. Ваш стоматолог може також проконсультуватися з Вашим лікарем до початку лікування.

Якщо у Вас є питання або непевність, наполягайте на їхньому обговоренні зі стоматологом і лікарем. Якщо стоматолог виписав Вам ліки, у жодному разі не перевищуйте зазначеної дози. Це стосується і прийому аспірину.

Здоров'я порожнини рота і зубів в будь-якому віці

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.