Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Чи корисний фторид дорослим?

Як довідатися, чи необхідна мені спеціальна обробка зубів фторидом?

"Якщо питна вода фторується, то для більшості дорослих зі здоровими зубами регулярне чищення зубів зубною пастою, що містить фтор, вважається достатньою. Ви можете дізнатися, чи фторується ваша вода, зателефонувавши до місцевої служби водопостачання або замовивши аналіз води, якщо вона надходить із приватного колодязя. Тим, хто п'є, за звичай, бутильовану воду, і тим, кого стосується перелічене нижче, варто проконсультуватися у свого стоматолога із приводу спеціальної обробки зубів фторидом.

1. Якщо ви приймаєте медикаменти, що викликають сухість у роті, або страждаєте на захворювання, яке викликає такий ефект.
Слина нейтралізує кислоти в роті та вимиває часточки їжі, її відсутність підвищує ризик розвитку карієсу.

2. Якщо у вас спостерігається опущення ясен.
Це надає бактеріям більше життєвого простору і прискорює розвиток карієсу.

3. Якщо ви носите брекети.
Навколо брекетів та інших ортодонтичних конструкцій накопичується безліч бактерій, що може призвести до появи карієсних порожнин.

4. Якщо ви проходили променеву терапію голови або шиї.
Променева терапія ушкоджує слинні залози, викликаючи сухість у роті.

Які існують види спеціальних засобів для обробки зубів фторидом?

Ви можете провести спеціальну обробку зубів фторидом у кабінеті свого стоматолога або самостійно в себе вдома. При обробці зубів фторидом у стоматологічному кабінеті лікар-стоматолог або стоматолог-гігієніст видалить надлишки слини і нанесе на ваші зуби фарбу, плівку або лак. Деякі стоматологи наповнюють гелем або піною капу, яку потрібно буде тримати протягом декількох хвилин. Після цього вас попросять 30 хвилин нічого не їсти і не пити, а також утриматися від паління. Препарати для домашньої обробки зубів фторидом для дорослих, в основному це гелі, які можна купити за рецептом. При їхньому виписуванні лікар врахує ваші потреби, ризик розвитку карієсу і вміст фторидру у вашій водопровідній воді. Усім дорослим, незалежно від ризику розвитку карієсу, рекомендується використовувати зубні пасти, що містять фтор. Дослідження довели, що такі пасти допомагають запобігти карієсу.

Здоров'я порожнини рота і зубів в будь-якому віці

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.