Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Дорослі пацієнти і брекети

Чому зараз дорослі пацієнти все частіше ставлять брекети?
Оскільки за останні роки брекети стали легшими та менш помітними, зараз, із різних причин, усе більше і більше дорослих пацієнтів носять брекети. Одні хочуть вирішити проблеми із зубами або прикусом, поки це не призвело до більш серйозних наслідків. Інші хочуть поліпшити свою зовнішність, позбувшись давніх косметичних недоліків. Не слід забувати, що навіть «косметичні» проблеми з часом можуть завдати відчутної шкоди. Неправильне змикання зубів і щелеп може призвести до передчасного стирання емалі, прискореного розвитку карієсу та захворювань ясен, при цьому може знадобитися протезування або інші реконструктивні процедури і навіть більш серйозне хірургічне втручання.

Нові методики і поява прозорих, менш помітних брекетів призвели до того, що до цього методу звертається все більша кількість дорослих пацієнтів, які хочуть виправити:

  • Проміжки між зубами

  • Скупчені зуби

  • Скривлені зуби

  • Глибокий прикус

  • Прогнатію

  • Перехресний прикус

Як дізнатися, чи підійдуть мені брекети для дорослих?
Якщо ви вважаєте, що вам потрібні брекети, попросіть свого стоматолога порекомендувати вам ортодонта - це спеціаліст, який виправляє неправильно розташовані зуби. Ортодонт огляне ваші зуби і, можливо, зробить рентген, щоб вивчити кісткову структуру. За результатами огляду вам буде запропоновано план лікування. Хоча брекети - популярний варіант для вирівнювання зубів, ортодонт може запропонувати більше підходящі для вас ортодонтичні конструкції.

Здоров'я порожнини рота і зубів в будь-якому віці

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.