Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Слина і жувальна гумка - користь для здоров'я ротової порожнини

Багато хто з нас знає, що слина зволожує ротову порожнину. Слиновиділення підсилюється, коли ми їмо, допомагаючи нам розжовувати і проковтувати їжу. Слина також має захисну дію, нейтралізуючи кислоти, що утворюються, коли ми вживаємо вуглеводи, що знижують рН у роті, і видаляючи залишки їжі після вживання їжі.
Якщо ми об'єднаємо процес слиновиділення з використанням жувальної гумки без цукру, то створимо нові стимули для додаткового виділення слини, що нейтралізує харчові кислоти. (1, 2)
Що це означає для Вас? Це означає, що Ви можете сповільнити розвиток карієсу, обмежуючи кількість кислоти, з якою контактують Ваші зуби.  Після вживання їжі підвищується кислотність (рівень рН) зубного нальоту, ослаблюючи зуби і роблячи їх сприйнятливими до карієсу.
У Європі було проведене дворічне дослідження, присвячене використанню жувальної гумки без цукру, у якому взяли участь школярі із третього по п'ятий класи. Уже через рік перші отримані результати показали, що разом із регулярним використанням нефторованої води і зубної пасти із вмістом фтору, у групі дітей, які користувалися жувальною гумкою без цукру із сорбітом, карієс зубів знизився на 41,7 відсотка порівнянні з контрольною групою дітей, які не користувалися жувальною гумкою. (3) Дослідження також показало, що підтримувати звичку використання жувальної гумки без цукру тричі на день було не складно.

Проста профілактика. Обговоріть із Вашим стоматологом, як Вам зробити правильний вибір і як, використовуючи жувальну гумку без цукру, поліпшити гігієну ротової порожнини.

Бібліографія:

1 Park KK, Schemehorn BR, Stookey GK. Effect of time and duration of sorbitor gum chewing on plaque  acidogenicity. Pediatr Dent.  1993; 15(3):197-202.

2 Koparal E, Ertugrul F, Sabah E.  Effect of chewing gum on plaque acidogenicity. J Clin Pediatr Dent. 2000; 24(2): 129-32.

3 Szoke J, Banoczy J, Proskin HM. Effect of after-meal sucrose-free gum chewing on clinical caries. J Dent Res 80(8): 1725-29, 2001.

© Colgate-Palmolive Company, 2011

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.