Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Догляд за зубною щіткою та її заміна

Як доглядати за зубною щіткою ?
Щоб ваша зубна щітка була в гарному стані, а ви - здорові, обов'язково давайте їй просохнути в проміжках між використаннями. На зубних щітках можуть знаходитися патогени, грибки та бактерії, які через деякий час можуть значно розмножитися. Після використання зубної щітки енергійно потрясіть її під водопровідною водою і залиште стояти у вертикальному положенні, щоб вона провітрилася.

Щоб запобігти передачі через зубні щітки вірусів грипу і застуди, стежте за тим, щоб ваша зубна щітка не торкалася інших зубних щіток. Звичайний тримач зубних щіток з отворами для декількох щіток, щоб їх можна було встановити вертикально, - відмінне вкладення в здоров'я вашої родини.

Як часто слід міняти зубну щітку ?
Більшість стоматологів сходяться на думці, що зубну щітку потрібно міняти кожні три місяці. Дослідження показують, що після трьох місяців звичайного використання зубні щітки значно менш ефективно видаляють зубний наліт із зубів та ясен у порівнянні з новими. Щетинки ламаються і втрачають здатність проникати в усі важкодоступні проміжки між зубами.

Крім того, важливо міняти зубні щітки після того, як ви перехворіли на застуду, грип, інфекцію ротової порожнини або ангіну. Справа в тому, що патогени, які приховані в щетинках, можуть призвести до повторного зараження. Навіть якщо ви не хворіли, у щетинках вашої зубної щітки можуть завестися грибки та бактерії - це ще одна причина для регулярної заміни зубної щітки.

Як захистити зубну щітку під час подорожей ?
Пластиковий футляр для зубної щітки убезпечить щетинки від здавлювання і деформації у вашій дорожній сумочці для туалетного приладдя. Проте, після чищення зубів залиште щітку сушитися на повітрі, щоб запобігти поширенню патогенів.

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.