Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Як обрати правильну зубну щітку

Якою зубною щіткою слід користуватися?
При сучасному виборі зубних щіток усіляких форм, розмірів і видів покупка щітки стає непростим завданням. На що ж варто звернути увагу при виборі зубної щітки?

  • Більшість стоматологів сходяться на думці, що найкраще видаляє зубний наліт і залишки їжі щітка із м'якою щетиною. Перевагу також дають щітки з невеликими голівками, оскільки з їхньою допомогою легше добратися до всіх ділянок ротової порожнини, включаючи важкодоступні моляри.
  • Якщо мова йде про тип ручки (наприклад, прогумована ручка або ручка із гнучкою шийкою), форму голівки (ромбовидна або прямокутна) і тип підстригання щетини (зиґзаґоподібний, з рівним підстриганням або з пучками конічної форми), то варто вибирати ту, що здається вам найзручнішою. Найкраща щітка - та, що підходить для вашої ротової порожнини і дозволяє легко дістатися всіх зубів.
  • Для когось гарною альтернативою буде електрична зубна щітка. З її допомогою можна краще чистити зуби, особливо тим, хто має труднощі при чищенні або у кого обмежена рухливість руки.

Як часто сліз міняти зубну щітку?
Зубну щітку варто міняти тоді, коли стане помітним її зношування або кожні три місяці, залежно від того, яка із цих подій настане раніше. Також дуже важливо міняти зубну щітку після того, як ви перехворіли на застуду, тому що на щетинках можуть накопичитися патогени, які можуть викликати повторну інфекцію.

toothbrushes
Зношена зубна щітка (вгорі) може зашкодити тканині ясен. Міняйте зубну щітку кожні три місяці або коли вона зноситься.

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.