Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Гігієна порожнини рота

Гігієна порожнини рота
Чистіть зуби та використовуйте нитку для зубів як професіонали.

Основи гігієни порожнини рота

Що таке правильна гігієна ротової порожнини?

Дізнайтеся, як правильно доглядати за ротовою порожниною, а також як дотримання яких правил щоденної гігієни допоможе Вам зберегти зуби і ясна здоровими, а усмішку яскравою. Прочитайте статтю "Що таке правильна гігієна ротової порожнини?"

Харчування

Дізнайтеся, як запобігти розвитку пародонтиту, карієсу та інфекції ротової порожнини, дотримуючись правил збалансованого харчування. Прочитайте статтю "Харчування"

Правила гігієни ротової порожнини для всієї сім’ї

Дотримуючись цих правил, ви і ваші близькі зможете зберегти здорові ясна і зуби на все життя. Як батько, ви можете пояснити вашій дитині, чому гігієна ротової порожнини є важливою, і показати їй, як правильно доглядати за зубами і яснами. Прочитайте статтю "Правила гігієни ротової порожнини для всієї сім’ї"

Використання зубной щітки та зубної пасти

Як обрати правильну зубну щітку

При сучасному виборі зубних щіток усіляких форм, розмірів і видів покупка щітки стає непростим завданням. Прочитайте статтю "Як обрати правильну зубну щітку"

Догляд за зубною щіткою та її заміна

Щоб ваша зубна щітка була в гарному стані, а ви - здорові, обов'язково давайте їй просохнути в проміжках між використаннями. Прочитайте статтю "Догляд за зубною щіткою та її заміна"

Як правильно чистити зуби?

Дізнайтеся, як правильно чистити зуби, а також як правильно вибрати зубну пасту та щітку, що найбільше Вам підходять. Прочитайте статтю "Як правильно чистити зуби?"

Анатомія зуба

Анатомія зуба

Коронка – верхня частина зуба, звичайно це єдина частина, яку видно. Форма коронки визначена функцією зуба. Прочитайте статтю "Анатомія зуба"

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.