Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Заголовок статті: Догляд за ротовою порожниною пацієнтів з обмеженими можливостями

Приблизно 52 мільйони американців страждають від захворювань, що супроводжуються такими порушеннями як аутизм, церебральний параліч, розумовою відсталістю, порушеннями функцій спинного мозку, зоровими і слуховими порушення, м'язовою дистрофією, депресією та епізодами епілепсії. Ще 25 мільйонів американців страждають від серйозних фізичних порушень. Багато пацієнтів з обмеженими можливостями одержують професійну стоматологічну допомогу в лікарнях, державних установах, у будинках пристарілих або інвалідів. Деякі можуть користуватися послугами приватних практикуючих лікарів за місцем проживання.

Стоматологічний кабінет
Якщо Ви або хто-небудь із Ваших близьких має інвалідність, то відкрите спілкування з Вашим стоматологом є особливо важливим.  Коли Ви записуєтеся на прийом, обов'язково розповідайте стоматологу і медичному персоналу про специфічні проблеми пацієнта. Перед відвідуванням кабінету стоматолога опікун пацієнта і стоматологічна група мають погодити наступні питання:
Де проходитиме лікування: на амбулаторній основі в лікарні або в стоматологічній клініці?

  • Чи потрібна пацієнту медикаментозна підготовка? Якщо так, то стоматолог повинен заздалегідь, до прибуття пацієнта в кабінет, проконсультуватися з опікуном і лікарем пацієнта.
  • Чи потрібні спеціальні приладдя і обладнання в стоматологічному кабінеті для лікування пацієнта? Наприклад, може виникнути необхідність в перенесенні пацієнта з інвалідного крісла в стоматологічне. Або, можливо, буде потрібна корекція положення стоматологічного крісла для забезпечення комфорту пацієнта.
  • Яка мета стоматологічного візиту? Які конкретні процедури мають бути виконані: повний огляд ротової порожнини, професійне чищення, заміна або установка пломби, видалення зуба? Розуміння того, чого можна чекати, полегшить візит.

Якщо лікування проводиться в кабінеті стоматолога, тривалість і час візиту мають бути зручними для пацієнта з обмеженими можливостями. Помічник або опікун пацієнта мають знаходитися поруч, щоб заспокоїти пацієнта, допомогти контролювати його поведінку під час процедури і надавати необхідну допомогу персоналу, і тоді візит пройде швидко і без проблем. Спілкування, дружня підтримка і дотик близької людини будуть необхідні під час візиту.

У ході візиту опікун має також задати питання з приводу проведення гігієнічних процедур ротової порожнини пацієнта в домашніх умовах. Стоматолог або гігієніст мають запропонувати провести інструктаж із правильного чищення зубів, видалення нальоту і залишків їжі з ротової порожнини пацієнта. Для того, щоб запобігти запаленню ясен і утворенню зубного нальоту, необхідно двічі на день використовувати зубну пасту з антибактеріальними інгредієнтами, що  містить фтор. Залежно від індивідуальних потреб хворого, лікар може також порекомендувати використання ополіскувача для ротової порожнини з антимікробними інгредієнтами або ополіскувача, що містить фтор.

© Авторські права належать Colgate-Palmolive Company, 2011

Пов'язані Відео

Пов'язані настанови

Захисник посмішок

Захисник посмішок

Наскільки глибокі Ваші знання про хвороби ясен? Перевірте себе, відповівши на кілька запитань.

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.