Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Що таке незагоєна губа (заяча губа) і розщеплене піднебіння (вовча паща)?

За даними Американської академії отоларингології та хірургії голови і шиї, незагоєна губа і розщеплене піднебіння на сьогодні є найпоширенішими вродженими дефектами в Сполучених Штатах.(1) Заяча губа утворюється внаслідок неправильного зарощення верхньої губи дитини. Вовча паща - це дефект, при якому на верхньому піднебінні є ущелина, що з'єднує порожнини рота і носа, утворена в результаті незрощення структур верхнього піднебіння. Ці вроджені дефекти можуть бути успадковані від одного або обох батьків. У деяких випадках дефекти можуть бути викликані впливом несприятливих екологічних факторів під час вагітності, таких як паління, вживання алкоголю або наркотиків, використання лікарських препаратів, що відпускаються за рецептом, вірусні інфекції або ж нестача поживних речовин.

Діагностика та лікування
Заяча губа і вовча паща діагностуються при народженні дитини або ж при ультразвуковому дослідженні плода під час вагітності. При ущелинах обличчя використовуються різні методи лікування, як прості, так і більш складні, залежно від розміру отвору, а також ступеня порушення функцій дихання, харчування і мови. При годуванні таких дітей виникають труднощі, оскільки вони часто не спроможні ссати, або у них спостерігається назальна регургітація (відрижка через ніс). Діти, які страждають на дану патологію, більшою мірою схильні до розвитку запальних захворювань вуха і мають бути обстежені отоларингологом. Оскільки губи і піднебіння відіграють важливу роль у формуванні звуків, правильний розвиток мови може стати значною проблемою. Логопед може визначити необхідність корекції дефектів мови. Варто також відвідувати дитячого стоматолога для контролю за розвитком зубів.

Діагностика та лікування
При розщепленні губи операція звичайно проводиться дітям протягом перших трьох місяців. Для корекції піднебіння необхідна більш складна хірургічна процедура, що проводиться у віці до 1 року. Додаткові операції можуть бути необхідними після 2 років і аж до пізнього підліткового віку. Медичне втручання новонародженому або дитині може знадобитися у зв'язку із проблемами мови, поведінки або через психологічні фактори.(2)

Вибір методів хірургічного лікування в найближчому майбутньому
Дослідження показують, що в найближчому майбутньому лікарі зможуть проводити лікування пацієнтів з незарощенням губи або розщепленням піднебіння внутрішньоутробно. У найближчому майбутньому хірурги зможуть проводити малоінвазивні процедури ще до народження дитини, з меншими розрізами і невеликими рубцями, або операцію без рубців.(2)

Бібліографія:
1. Інформація отримана через веб-сайт Американської академії отоларингології та хірургії голови і шиї
www.entnet.org/content/cleft-lip-and-cleft-palate
2.Інформація отримана на веб-сайті клініки Майо
www.mayoclinic.org

© Авторські права належать Colgate-Palmolive Company, 2011

Пов'язані Відео

Пов'язані настанови

Захисник посмішок

Захисник посмішок

Наскільки глибокі Ваші знання про хвороби ясен? Перевірте себе, відповівши на кілька запитань.

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.