Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Розлади прийому їжі та захворювання ротової порожнини

Які захворювання ротової порожнини супроводжують розлади прийому їжі?
Анорексія та булімія можуть негативно впливати на зуби.

Для пацієнтів, які страждають на булімію, є характерними періоди посилення апетиту, що супроводжується вживанням надмірної кількості їжі, а далі примусовим очищенням шлунка (блювотою). При цьому кислоти, що містяться в шлунковому соку, проходять через ротову порожнину і можуть викликати ерозію емалі зубів, що призводить до утворення карієсних порожнин, зміни кольору та випадіння зубів.

Стоматолог може бути першим, хто помітить можливий розлад прийому їжі, завдяки зміні структури емалі та жовтизні зубів.  Ушкоджену емаль можливо відновити за допомогою процедур косметичної стоматології.

При анорексії, що характеризується навмисною відмовою від прийому їжі, до організму перестають надходити необхідні поживні речовини. Це може обумовити розвиток остеопорозу, що послаблює кісткові тканини щелеп і призводить до випадіння зубів.

При обох захворюваннях необхідно як лікування стоматологічних ускладнень, так і лікування причин, що призвели до анорексії та булімії. Стоматолог може поліпшити стан ушкодженої зубної емалі, однак він не може лікувати самі розлади прийому їжі. Якщо Ви страждаєте або підозрюєте, що схильні до розладів прийому їжі, проконсультуйтеся у лікаря.

Пов'язані Відео

Пов'язані настанови

Захисник посмішок

Захисник посмішок

Наскільки глибокі Ваші знання про хвороби ясен? Перевірте себе, відповівши на кілька запитань.

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.