Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Захисні капи - факти та інформація

Захисна капа - це пристрій з м'якого пластику або багатошарового матеріалу, що захищає зуби, губи, щоки і язик. Капа для занять спортом необхідна для всіх спортсменів - дорослих і дітей.

Які бувають види захисних кап?
Існує чотири види захисних кап для занять спортом, що підходять для захисту зубів як дорослих, так і дітей:

  1. Стандартні капи — Випускаються за стандартним зразком і готові до носіння. Вони бувають маленького, середнього та великого розміру і можуть бути куплені в магазинах спортивних товарів. Вони звичайно швидко зношуються, тому протягом спортивного сезону їх буде потрібно міняти декілька разів.
  2. Термопластичні капи — їх можна підігнати, скип'ятивши їх спочатку у воді, а потім прикусивши теплий пластик, щоб він прийняв форму зубів. Їх можна купити в магазинах спортивних товарів. Вони звичайно швидко зношуються, тому протягом спортивного сезону їх буде потрібно міняти декілька разів.
  3. Захисні капи, виготовлені вакуумним способом — виготовляються за індивідуальним замовленням в кабінеті стоматолога. Стоматолог зробить зліпок із Ваших зубів і потім сконструює захисну капу за макетом Ваших щелеп. Індивідуальні капи захищають усі зуби і можуть коштувати набагато дорожче, ніж стандартні капи, які продаються в магазинах.
  4. Подвійні ламіновані капи — мають ряд переваг і чудово захищають всю ротову порожнину. Вони товстіші і дозволяють захистити спортсмена як від травми ротової порожнини, так і від струсу. Ламінована капа може бути виготовлена тільки стоматологом за індивідуальним замовленням і може коштувати ще дорожче, ніж капи, виготовлені на замовлення вакуумним способом.1

Стоматолог-професіонал може порадити найкращі захисні пристрої для Ваших зубів, здатні знизити ймовірність травм ротової порожнини. Якщо Ви займаєтеся спортом, замовте захисну капу вакуумного або ламінованого виду, виготовлену за індивідуальним зразком, оскільки вона краще підходить і зручніша у застосуванні.


© 2011 Компанія Colgate-Palmolive. Усі права захищені.

1 The North Carolina Dental Society Mouth Guard Project. (англ.) Інформація представлена на сайті www.ncdental.org

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.