Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Захисні капи і догляд за ними

Підібравши захисну капу по контуру Ваших щелеп, Ви повинні також навчитися правильно за нею доглядати. Захисну капу необхідно одягати тільки під час занять спортом і спортивними іграми. Уникайте жування захисної капи - це прискорює її зношування і зменшить ефективність пластику і ламінованого матеріалу.

Ваш стоматолог повинен перевірити капу на наявність гострих країв, тому що вони можуть призвести до подразнення і навіть травми ясен та щік. Після використання захисної капи перевіряйте її на наявність пошкоджень. Якщо Ви виявили пошкодження, зробіть заміну капи щоб уникнути подразнення ясенної тканини. При правильному догляді захисна капа прослужить Вам набагато довше.

Після носіння капи необхідно почистити її прохолодною водою з використанням зубної щітки та зубної пасти, щоб видалити бактерії, що потрапили на її поверхню під час використання. Обполощіть капу водою і помістіть у контейнер для зберігання при кімнатній температурі до наступного використання під час змагань або спортивних занять. Не забувайте регулярно відвідувати стоматолога для огляду - під час цих оглядів Ви можете також одержати відповіді на питання, що стосуються правильного використання спортивної капи.


© 2011 Компанія Colgate-Palmolive. Усі права захищені.

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.