Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Чому важливо користуватися капою для занять спортом?

Капа - це пристрій із м'якого пластику, що носять під час занять деякими видами спорту, щоб захистити ротову порожнину (зуби, щоки, язик і щелепу) при ударах в обличчя і голову. За даними Американської асоціації стоматологів, одна третина всіх травм ротової порожнини трапилася в результаті занять спортом. 1 Використання капи для занять спортом щорічно може запобігти більше 200 тисячам травм ротової порожнини.

Види стоматологічних травм, що часто трапляються у випадку нехтування використанням капи для занять спортом, це зламані або сколоті зуби, тріснуті протези і мости, ушкодження губ і щік, травми коренів зубів, перелом щелеп. Будь-який спортсмен може наражатися на ризик травм ротової порожнини, якому можна запобігти використанням капи для занять спортом.

Захисні капи - основна частина спортивного екіпірування для тих, хто займається спортом, що припускає тілесний контакт - американський футбол, хокей, бокс - будь-який вид спорту, при якому можна одержати травму. Діти і дорослі, які займаються видами спорту, де тілесний контакт не є частим, але можливим, наприклад баскетбол, бейсбол, боротьба, футбол та волейбол, можуть користуватися капою для занять спортом для запобігання можливим травмам ротової порожнини.

Обстеження школярів старших класів показало, що 75 відсотків травм сталося у випадку нехтування захисною капою, із них 40 відсотків під час гри у бейсбол і волейбол. Дев'ять відсотків спортсменів-старшокласників одержали травму ротової порожнини, а ще три відсотки знепритомніли. П'ятдесят шість відсотків усіх струсів відбулося при відсутності в екіпіруванні захисної капи. Спортивний травматизм більш поширений, ніж показує статистика.2

Капа для занять спортом необхідна для всіх спортсменів - дорослих і дітей. Для правильного підбору захисної капи для занять спортом зверніться до стоматолога.


© 2011 Компанія Colgate-Palmolive. Усі права захищені.

1 The North Carolina Dental Society Mouth Guard Project. (англ.) Інформація представлена на сайті www.ncdental.org.
2 McNutt T, Shannon SW Jr, Wright, JT, Feinstein, RA. Oral Trauma in Adolescent Athletes: A Study of Mouth Protectors.(англ.)Pediatr Dent 1989;11:209-13.

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.