Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Ушкоджено зуб. Що робити?

Як дізнатися, чи потрібна мені допомога лікаря?
Як і при будь-якій іншій травмі органів ротової порожнини, вам слід негайно проконсультуватися з вашим стоматологом, щоб визначити, чи потрібна вам медична допомога. Стоматолог огляне ушкоджену ділянку і, можливо, зробить рентген.
Якщо у вас болі через зламаний, тріснутий або сколений зуб, можна випити знеболюючий засіб, що продається без рецепта. По можливості, збережіть усі частини зуба, що зламався, і візьміть їх із собою до стоматолога.
Якщо через отримане ушкодження зуб вибито, якомога швидше віднесіть його до стоматолога. Можливо, зуб удасться повернути назад на його місце. Така процедура називається реімплантація.

Як стоматолог лікує...
Сколений зуб. —Якщо болю немає і осколок маленький, як і коли лікувати зуб – вирішувати вам. Залежно від величини осколку, що пошкоджену ділянку можна буде відшліфувати або провести косметичну корекцію. Інші варіанти — вініри, коронки і пломби. Попросіть вашого стоматолога розповісти вам про ці можливості. Якщо ушкоджено пломбу або штучний зуб, їх слід замінити.
Зламаний зуб. —Зламані зуби потрібно відновлювати якомога швидше, щоб не допустити подальших ушкоджень. Може знадобитися обробка кореневого каналу або видалення кореня. Якщо тріщина зачіпає емаль і дентин зуба, часто найкращим рішенням проблеми є коронка. Не забудьте, що тріщини не завжди видні, навіть на рентгенівському знімку. До симптомів може відноситися біль при жуванні та підвищена чутливість до холодних і, можливо, гарячих продуктів і рідин, а також чутливість до повітря, яка згодом може стати більш вираженою.
Вибитий зуб. —Щоб спроба повернути зуб на його місце була успішною, потрібно якомога швидше реімлантувати його в лунку. З кожною загубленою хвилиною усе більше клітин кореня зуба гине. Якщо можливо, промийте зуб водою, потім помістіть його в контейнер зі слиною і якомога швидше відправляйтеся до стоматолога. Зуб потрібно брати тільки за коронку і не можна допустити, щоб він висохнув. Найбільше шансів на успіх, якщо провести реімплантацію протягом перших 30 хвилин, але і протягом перших двох годин цілком можливий вдалий результат. Можливо, потрібно буде провести лікування кореневого каналу через один-два тижні після того, як зуб укріпиться.
Втрачені зуби необхідно замінити, незалежно від того, чи були вони видалені стоматологом або випадково вибиті. Це потрібно, щоб уникнути таких ускладнень, як утруднення жування і мови, зсув зубів, що залишилися (дисфункція скронево-нижньощелепного суглоба, викликана жуванням тією стороною, на якій більше зубів), і ослаблення щелепної кістки. Замінити відсутні зуби можна, наприклад, за допомогою мостів, зубних протезів і імплантантів.
Перелом щелепи. —Якщо ви підозрюєте у себе або у будь-кого іншого перелом щелепи, не рухайте їй. Щелепу потрібно закріпити на місці, перев'язавши її через верхівку голови косинкою, краваткою або рушником. Якщо щелепа набрякла, прикладайте холодні компреси, щоб зменшити набряк. Негайно відправляйтеся у відділення невідкладної допомоги або до вашого стоматолога.

Chipped

Сколено
передній зуб

Repaired

Сколено зуб
після лікування

KnockedOut

Вибито постійний зуб

Reinserted

Реімплантація вибитого зуба

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.