Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Що таке зубний камінь?


Зубний камінь, що іноді називається зубним відкладенням - це отверділий зубний наліт. Зубний камінь може також утворитися у підясенній області, подразнюючи при цьому тканини ясен. Зубний камінь дозволяє зубному нальоту відкладатися на великій площі зубної тканини; більше того, липка поверхня зубного каменю сприяє стовщенню шару нальоту, що в результаті може призвести до серйозніших захворювань, таких, як карієс і пародонтит.

Зубний камінь не тільки являє загрозу для здоров'я зубів і ясен, це ще й косметичні проблеми. Тому що зубний камінь має більш пористу структуру, він легко всмоктує барвники. Тому, якщо Ви - любитель кави або чаю, своєчасне видалення зубного каменю набуває особливої важливості.

Як дізнатися, чи є у мене зубний камінь?
На відміну від нальоту, що являє собою безбарвну плівку з бактерій, що накопичилися, зубний камінь - це мінералізоване утворення на поверхні зубної емалі, легко помітне при скупченні вище лінії ясен. Найпоширеніша ознака зубного каменю - це відкладення жовтого або коричневого кольору на зубах і яснах. Точний діагноз і видалення, при необхідності, зубного каменю можливе тільки при відвідуванні стоматолога.

Як запобігти скупченню зубного каменю?
Правильне чищення зубів, особливо із застосуванням спеціальної пасти для запобігання утворення зубного каменю, а також регулярне застосування зубної нитки дозволяє зменшити утворення зубного нальоту і зубного каменю.

Якщо мінералізація зубного каменю вже відбулася, видалити його може тільки стоматолог або гігієніст стоматологічний. Процедура видалення зубного каменю проводиться професійним способом (у кабінеті стоматолога) і також відома під назвою "зіскоблювання" або "глибоке чищення". Під час такої процедури, використовуються спеціальні інструменти для зняття зубного каменю з поверхні зуба вище і нижче лінії ясна.

TarterTeeth Scaling

Зубний камінь загрожує стану здоров'я ротової порожнини і робить Вашу усмішку менш привабливою.

Якщо отвердіння зубного каменю вже відбулося, видалити його може тільки стоматолог або гігієніст стоматологічний.

Пов'язані настанови

Оцінка свіжості подиху

Оцінка свіжості подиху

Наскільки свіжий Ваш подих? Отримайте відповідь, відвідавши наш Інститут свіжого подиху

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.