Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Пародонтит і діабет


Діабет - це захворювання, при якому організм не виробляє або неправильно використовує інсулін. Інсулін – це гормон, необхідний для перетворення цукру, крохмалю та інших вуглеводів на енергію, що використовується для життєдіяльності організму. Статистика показує, що з 20.8 мільйонів дорослих і дітей у Сполучених Штатах, які страждають на діабет, близько третини і не підозрює, що у них діабет.1 Дослідження останніх років показують, що хворі на діабет частіше страждають від пародонтиту, що може розглядатися, як одне із хронічних ускладнень діабету. Одне з досліджень останніх років було проведене з метою встановити зв'язок між частотою захворювання на пародонтит і захворювання на діабет і охоплювало групу більш, ніж 200 пацієнтів. Результати дослідження показують, що пацієнти, які страждають на діабет, частіше страждають від пародонтиту у порівнянні з особами без діабету.2

Діагностика пародонтиту і специфіка його лікування у пацієнтів, які страждають на діабет, вимагає оцінки декількох важливих факторів: ступеня регуляції обміну речовин, тривалості хвороби, наявності пізніх ускладнень діабету, а також супутніх факторів ризику і загального стану здоров'я пацієнта.

Контроль росту бактерій і видалення бактеріальної плівки з над- і підясенної областей є невід'ємними компонентами підтримки здоров'я ротової порожнини та всього організму. Це може бути досягнуте поєднанням дотримання правил гігієни ротової порожнини в домашніх умовах і регулярним професійним чищенням зубів, а також «вирівнюванням» коренів зубів. Навчання пацієнтів правилам гігієни ротової порожнини має бути невід'ємною частиною кожного курсу лікування, особливо для пацієнтів груп ризику, наприклад, тих, хто вже страждає на захворювання серцево-судинної системи. Лікування має приділяти максимальну увагу профілактиці пародонтиту і запальних процесів у ротовій порожнині, що є вкрай важливим для запобігання стоматологічним ускладненням, які часто супроводжують захворювання серцево-судинної системи. Оскільки добре відомо, що присутність мікроорганізмів у ротовій порожнині є чинником ризику можливого захворювання на гінгівіт навіть для повністю здорових пацієнтів, необхідно роз'ясняти пацієнтам важливість регулярного чищення ротової порожнини зубною ниткою і чищення зубів зубною щіткою не менше двох разів на день і при необхідності використання зубної пасти із протимікробною і протизапальною дією.

©2011 Компанія Colgate-Palmolive. Усі права захищені.

Посилання
1. Американська діабетична асоціація
2. J Periodontol Mar;;76(3):418-25.

Пов'язані настанови

Оцінка свіжості подиху

Оцінка свіжості подиху

Наскільки свіжий Ваш подих? Отримайте відповідь, відвідавши наш Інститут свіжого подиху

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.