Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Пародонтит і серцево-судинні захворювання


Серцево-судинні захворювання - це захворювання серця і кровоносних судин. Від хвороб серцево-судинної системи страждають більше 50 мільйонів жителів Америки. Серцево-судинні захворювання - основна причина смертності та інвалідності в США на сьогоднішній день. На час виявлення хвороби серцево-судинної системи, її першопричина (атеросклероз), як правило, знаходиться на пізніх стадіях. Таким чином, профілактика шляхом модифікації факторів ризику, за допомогою повноцінного харчування, фізичної активності та припинення куріння, має ключове значення.

Останні медичні дослідження вказують на можливий зв'язок між розвитком пародонтиту і серцево-судинних захворювань. Відповідно до однієї з теорій, бактерії та білки гострої фази запалення, що знаходяться у ясенній тканині, можуть потрапити в кровопотік, викликаючи ряд несприятливих ефектів на серцево-судинну систему. Одне з нещодавніх досліджень1 поставило за мету простежити зв'язок між наявністю мікроорганізмів, що викликають пародонтит, і стовщенням стінок кровоносних судин, що є основною ознакою серцево-судинних захворювань. Після вивчення проб більш ніж 650 пацієнтів - учасників дослідження медики встановили, що більш значний рівень стовщення стінок кровоносних судин пов'язаний із присутністю тих же видів бактерій, які викликають розвиток пародонтиту.

Діагностика пародонтиту і розробка курсу його лікування в кожному окремому випадку вимагає комплексної оцінки здоров'я пацієнта. Для пацієнтів групи ризику або із захворюваннями серцево-судинної системи в анамнезі, необхідно оцінити стадію і тривалість хвороби, наявність супутніх захворювань, наприклад, цукрового діабету, які можуть впливати на перебіг серцево-судинного захворювання, а також оцінити супутні фактори ризику виникнення захворювань пародонта. На додачу до вищесказаного, стоматолог може проконсультуватися з лікарем для визначення ступеня важкості даного випадку, планування курсу лікування та оцінки загального стану здоров'я пацієнта.

Контроль росту бактерій і видалення бактеріальної плівки з над- і підясенної областей є невід'ємними компонентами підтримки здоров'я ротової порожнини та всього організму. Це може бути досягнуто поєднанням дотримання правил гігієни ротової порожнини в домашніх умовах і регулярним професійним чищенням зубів, а також «вирівнюванням» коренів зубів. Навчання пацієнтів правилам гігієни ротової порожнини має бути невід'ємною частиною кожного курсу лікування, особливо для пацієнтів груп ризику, наприклад, тих, хто вже страждає на захворювання серцево-судинної системи. Лікування має приділяти максимальну увагу профілактиці пародонтиту і запальних процесів у ротовій порожнині, що є вкрай важливим для попередження стоматологічних ускладнень, що часто супроводжують захворювання серцево-судинної системи. Оскільки добре відомо, що присутність мікроорганізмів у ротовій порожнині є чинником ризику можливого захворювання на гінгівіт навіть для повністю здорових пацієнтів, необхідно роз'ясняти пацієнтам важливість регулярного чищення ротової порожнини зубною ниткою і чищення зубів зубною щіткою не менше двох разів на день і при необхідності використання зубної пасти із протимікробною і протизапальною дією.

© 2011 Компанія Colgate-Palmolive. Усі права захищені.

Посилання
1. Circulation. 2005 Feb 8; 111(5):576-82.

Пов'язані настанови

Оцінка свіжості подиху

Оцінка свіжості подиху

Наскільки свіжий Ваш подих? Отримайте відповідь, відвідавши наш Інститут свіжого подиху

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.