Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Гігієна зубів і ротової порожнини: видалення зубного каменю і вирівнювання поверхні кореня зуба


Ви відвідуєте стоматолога кожні шість місяців для огляду і професійного чищення, а потім під час одного з візитів стоматолог повідомляє, що у Вас захворювання ясен: гінгівіт або пародонтит. Захворювання ясен - це запалення тканин ясна, що може поширитися на зуби та кістку щелепи. Відповідальними за розвиток захворювань ясен є бактерії зубного нальоту, кислоти і деякі харчові продукти. На щастя, існує два широко розповсюджені методи лікування - це видалення зубного каменю і вирівнювання поверхні кореня зуба. Видалення зубного каменю проводиться за допомогою мануальних або ультразвукових інструментів, або комбінації обох методів. Стоматолог почне процедуру з детального обстеження ротової порожнини. Потім зубний камінь, а також бактерії, що його утворюють, будуть видалені за допомогою ультразвукового скалера впливом ультразвукових вібрацій. Ультразвуковий скалер видаляє зубний камінь, зубний наліт і біоплівку з поверхні зуба, а також з-під пришийкової частини ясен. Після цього для видалення залишків відкладень можуть використовуватися мануальні інструменти.

Вирівнювання поверхні кореня зуба полягає в ретельному вискоблюванні поверхні кореня з метою зменшення запалення тканин ясен. Стоматолог вискоблює поверхню кореня, вирівнюючи шорсткості проблемних областей, усуваючи таким чином умови для формування зубного нальоту та біоплівки.

Як це відчувається?
Якщо Ваші ясна чутливі та збуджені, то проводять місцеву анестезію, щоб викликати оніміння оточуючих тканин. Якщо Ваші зуби мають підвищену чутливість до або після професійного чищення, Вам може бути рекомендоване використання десенсибілізуючої (що знижує підвищену чутливість) пасти.  Залежно від ступеня важкості захворювання, для видалення зубного каменя та вирівнювання поверхні кореня може знадобитися від двох до чотирьох візитів до стоматолога. При різних захворюваннях пародонта Вам спочатку буде проведене видалення зубного каменя та вирівнювання поверхні кореня, а потім буде проведено пародонтологічну операцію.

Гігієна ротової порожнини
Стоматолог або гігієніст стоматологічний навчить Вас, як доглядати за зубами і яснами. Для того, щоб уникнути в майбутньому утворення зубного нальоту і зубного каменя, Вам покажуть як правильно чистити зуби і користуватися зубною ниткою.

© Авторські права належать Colgate-Palmolive Company 2011

Пов'язані настанови

Оцінка свіжості подиху

Оцінка свіжості подиху

Наскільки свіжий Ваш подих? Отримайте відповідь, відвідавши наш Інститут свіжого подиху

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.