Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Запалення ясен

статей

Які стадії пародонтиту?

Дізнайтеся, які три стадії пародонтиту і як лікують кожну з них. Прочитайте статтю "Які стадії пародонтиту?"

Що таке гінгівіт? Ознаки та симптоми

Гінгівіт - початкова стадія пародонтиту - може бути виявлений на ранній стадії розвитку. Прочитайте статтю "Що таке гінгівіт? Ознаки та симптоми"

Пародонтит і серцево-судинні захворювання

Останні медичні дослідження вказують на можливий зв'язок між здоров'ям ротової порожнини і загальним здоров'ям організму, включаючи зв'язок між розвитком пародонтиту і ризиком серцево-судинних захворювань. Прочитайте статтю "Пародонтит і серцево-судинні захворювання"

Пародонтит і діабет

Хворі на діабет частіше страждають від пародонтиту, що може бути одним із хронічних ускладнень діабету. Прочитайте статтю "Пародонтит і діабет"

Пародонтит і ожиріння

Дослідження останніх років припускають наявність зв'язку між розвитком пародонтиту і ожирінням. Прочитайте статтю "Пародонтит і ожиріння"

Гігієна зубів і ротової порожнини: видалення зубного каменю і вирівнювання поверхні кореня зуба

При відсутності лікування інфекція, що викликається бактеріями зубного нальоту, може вийти за межі зуба і поширитися нижче лінії ясен і навіть на кістці щелепи, що підтримують зуб. Ознайомтеся, як видалення зубного каменю та вирівнювання поверхні кореня зуба допомагає видалити зубний наліт, зубний камінь, інфіковані тканини ясен і повернути ротову порожнину до здорового стану. Прочитайте статтю "Гігієна зубів і ротової порожнини: видалення зубного каменю і вирівнювання поверхні кореня зуба"

Пародонтальна хірургія. Що мені потрібно знати?

За даними Національних інститутів охорони здоров'я, 80 відсотків дорослого населення в Сполучених Штатах страждають на ту чи іншу форму запалення тканин пародонта. За відсутності належного хірургічного лікування інфекція ясен, що викликана бактеріями зубного нальоту, може призвести до втрати зубів і ураження кісткових тканин, що підтримують зуби. Ознайомтеся з тим, що слід очікувати під час операції і як запобігти подальшому розвитку інфекції. Прочитайте статтю "Пародонтальна хірургія. Що мені потрібно знати?"

Відео та інтерактивних посібниках

Оцінка свіжості подиху

Наскільки свіжий Ваш подих? Отримайте відповідь, відвідавши наш Інститут свіжого подиху

Посібник з чищення зубів

Перевірте свої навички чищення зубів з нашим FUN 3-D щітка.

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.