Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Бруксизм: ознаки та симптоми


Що таке бруксизм?
Якщо після пробудження ви виявили, що у вас зводить щелепи або болить голова, це можливо означає, що ви страждаєте на бруксизм (стискання щелеп і скреготня зубами). Через бруксизм зуби можуть стати болісними або розхитатися, а іноді ділянки зубів буквально стираються. В підсумку, бруксизм може зруйнувати кістку, що оточує зуб, і тканину ясен. Це захворювання може призвести до виникнення таких проблем із щелепним суглобом як синдром дисфункції скронево-щелепного суглоба (синдром ДСЩС).

Як перевірити, чи страждаю я на бруксизм?
Для багатьох людей бруксизм є неусвідомленим станом. Вони можуть навіть не підозрювати про те, що відбувається, поки хто-небудь не повідомить їм, що під час сну вони видають жахливі скреготливі звуки. Деякі дізнаються про це захворювання на прийомі у стоматолога, коли виявляється, що емаль зубів стерта і потріскалася.

Іншими ознаками можливого бруксизму є болісні відчуття в області обличчя, голови та шиї. Ваш стоматолог може поставити точний діагноз і визначити, чи є біль в області обличчя наслідком бруксизму.

Як лікують бруксизм?
Вибір лікування залежить від того, що саме стало причиною даної проблеми. Задаючи питання і ретельно досліджуючи ваші зуби, стоматолог встановить причину бруксизму. Залежно від ступеня ушкодження зубів і його можливої причини, стоматолог може запропонувати наступне:

  • Надягати на час сну спеціальний пристрій. - Спеціальна капа, виготовлена стоматологом за формою і розміром ваших зубів, надівається на зуби верхньої щелепи, що захищає їх від тертя об зуби нижньої щелепи. Хоча пристрій допомагає впоратися із бруксизмом, він його не виліковує.
  • Навчитися розслаблятися. - Оскільки головною причиною бруксизму є повсякденний стрес, вам можуть допомогти будь-які способи рятування від стресу - прослуховування музики, читання книг, прогулянки або ванни. Можливо, вам слід сходити на психологічну консультацію, щоб навчитися ефективно справлятися зі стресовими ситуаціями. Також, ви можете прикладати до щік теплий вологий рушник, це допоможе вам розслабити м'язи, що втомилися від стискання зубів.
Appliance

Пов'язані настанови

Оцінка свіжості подиху

Оцінка свіжості подиху

Наскільки свіжий Ваш подих? Отримайте відповідь, відвідавши наш Інститут свіжого подиху

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.