Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Питання, що цікавлять всіх

Питання, що цікавлять всіх
Відповіді експертів на питання, які викликають занепокоєння, пов’язані зі щоденним доглядом за ротовою порожниною.

Виникнення порожнин та карієс зубів

Що таке карієсна порожнина?

Дізнайтеся, як розрізняються три стадії карієсу, які симптоми розвитку кожної з них, і хто схильний до ризику захворювання. Прочитайте статтю "Що таке карієсна порожнина?"

Наліт і зубний камінь

Що таке зубний наліт?

Дізнайтеся, чому утворення зубного нальоту є небезпечним для здоров'я, як визначити наявність у Вас нальоту і запобігти його прогресуванню. Прочитайте статтю "Що таке зубний наліт?"

Що таке зубний камінь?

Дізнайтеся більше про взаємозв'язок між зубним каменем і зубним нальотом і його негативним впливом на зовнішній вигляд ротової порожнини. Прочитайте статтю "Що таке зубний камінь?"

Запалення ясен

Які стадії пародонтиту?

Дізнайтеся, які три стадії пародонтиту і як лікують кожну з них. Прочитайте статтю "Які стадії пародонтиту?"

Що таке гінгівіт? Ознаки та симптоми

Гінгівіт - початкова стадія пародонтиту - може бути виявлений на ранній стадії розвитку. Прочитайте статтю "Що таке гінгівіт? Ознаки та симптоми"

Афтозний стоматит, герпес та інфекції

Перша стоматологічна допомога вдома

Швидше за все, у вас вдома є аптечка першої допомоги на випадок незначних травм і забиттів. Але чи готові ви надати невідкладну стоматологічну допомогу? Прочитайте статтю "Перша стоматологічна допомога вдома"

Що таке стоматит та інші ураження слизової оболонки порожнини рота?

Подразнення і ураження ротової порожнини - це набрякання, висипка або ранки в роті, на губах або язиці. Хоча є різні типи ураження і захворювань ротової порожнини, одними з найпоширеніших є стоматит, герпес, лейкоплакія і кандидоз (молочниця). Прочитайте статтю "Що таке стоматит та інші ураження слизової оболонки порожнини рота?"

Чутливості

Що таке чутливість зубів?

Кисле, газованка, навіть зубна паста - хто причина Вашого дискомфорту? Прочитайте статтю "Що таке чутливість зубів?"

Чим викликана чутливість зубів?

Дізнайтеся, що може бути причиною підвищеної чутливості зубів. Прочитайте статтю "Чим викликана чутливість зубів?"

Лікування і профілактика гіперчутливості зубів

У більшості випадків гіперчутливість зубів виліковна, причому навіть у домашніх умовах. Прочитайте статтю "Лікування і профілактика гіперчутливості зубів"

Неприємний запах з рота

Неприємний запах з рота (галітоз)

Перший крок до лікування галітозу – визначення його причини. Цей список допоможе Вам у пошуку інформації: Прочитайте статтю "Неприємний запах з рота (галітоз)"

Галітоз - Ваша проблема?

Уникання вживання харчових продуктів, що викликають неприємний запах з рота, а також відмова від шкідливих звичок харчування допоможуть Вам перебороти цю проблему. Прочитайте статтю "Галітоз - Ваша проблема?"

СНЩС/Порушення функціонування СНЩС

Що таке дисфункція скронево-нижньощелепного суглоба?

Дисфункція скронево-нижньощелепного суглоба означає, що суглоб, який з'єднує верхню і нижню щелепи, функціонує неправильно. Цей суглоб - один із найскладніших суглобів у тілі людини, він відповідає за рух нижньої щелепи вперед, назад та збоку вбік. Будь-яке захворювання, що не дозволяє цій складній системі із м'язів, зв'язок, хрящів і кісток працювати належним чином, називається дисфункцією скронево-нижньощелепного суглоба. Прочитайте статтю "Що таке дисфункція скронево-нижньощелепного суглоба?"

Зуби мудрості

Що таке зуби мудрості?

Зуби мудрості – це останні моляри, розташовані на кожній щелепі. Вони прорізуються останніми, зазвичай у віці 16-20 років. Прочитайте статтю "Що таке зуби мудрості?"

Сухість в роті

Що таке сухість у роті?

Сухість у роті означає, що Ваш організм виробляє недостатньо слини, щоб підтримувати необхідний рівень вологи в ротовій порожнині. Сухість у роті буває у кожного, особливо, якщо Ви нервуєте, засмучені або знаходитеся в стані стресу. Однак якщо Ви постійно відчуваєте сухість у роті, це не тільки викликає неприємне відчуття, але і може призвести до інших порушень здоров'я або навіть бути симптомом серйознішого захворювання. Прочитайте статтю "Що таке сухість у роті?"

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.