Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Що таке зуби мудрості?


Зуби мудрості – це останні моляри, розташовані на кожній щелепі. Вони прорізуються останніми, зазвичай у віці 16-20 років.
Оскільки зуби мудрості – це постійні зуби, які з'являються останніми, часто їм ніде розміститися, тому що в роті для них залишається недостатньо місця. Це може призвести до того, що зуби мудрості будуть затиснуті під тканиною ясен іншими зубами або кістками щелеп. Якщо зуби затиснуті, це може призвести до припухлості або болісних відчуттів.
Зуби мудрості, що прорізалися частково або ростуть під нахилом, можуть призвести до болісного тісного розташування зубів і до різних захворювань. Зуби, видалені до 20-літнього віку, мають менш розвинений корінь і дають менше ускладнень при видаленні. Тому Американська асоціація стоматологів рекомендує людям у віці 16-19 років показати зуби мудрості стоматологу, щоб визначити, чи не треба їх видалити.

Як видаляють зуби мудрості?
Видалення зубів – достатньо повсякденна процедура. Ваш стоматолог або стоматолог-хірург порекомендує або загальний наркоз або знеболювання потрібної області за допомогою місцевої анестезії.
Після того, як зуб (або зуби) будуть видалені, можливо вас попросять на випадок кровотечі на 30-45 хвилин м'яко прикусити марлевий тампон. Після видалення можуть з'явитися болісні відчуття і припухлість, але зазвичай через декілька днів це проходить. Проте вам слід відвідати свого стоматолога, якщо ви відчуватимете тривалі або серйозні болі, виникне припухлість, кровотеча або висока температура.

Видалення зубів мудрості через тісне розташування зубів, не вплине в майбутньому на ваш прикус або на стан ротової порожнини.

HorizontalImpaction AngularImpaction VerticalImpaction
Горизонтальне
розташування
Похиле
розташування
Вертикальне
розташування

Пов'язані Відео

Пов'язані настанови

Здорові зуби в будь-якому віці

Здорові зуби в будь-якому віці

Посібник з розвитку зубів Вашої дитини від народження до 18 років.

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.