Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Видалення зубів і синдром сухої лунки

Зуби мудрості, або треті моляри, видаляються частіше, ніж будь-які інші зуби. У деяких людей у роті достатньо місця для зубів мудрості, що прорізаються. У людей, які не мають у роті місця для додаткових зубів, можуть з'явитися атипічні зуби мудрості - стан, при якому зуби не прорізаються повністю з-під ясен або прорізаються поза лінією зубного ряду. Зуби мудрості, які дещо виступають нижче лінії ясен, можуть викликати біль, набряк і скупченість або примусове зміщення інших зубів.

При видаленні зубів мудрості - або будь-яких інших зубів - після операції можуть виникнути такі ускладнення як:
• Інфекція
• Ушкодження нерва, що викликає оніміння нижньої губи або язика
• Нерухомість щелепи
• Сухі лунки

Що таке суха лунка?
Після видалення зуба, у гнізді - просторі, де знаходився зуб - утвориться ущільнюючий його кров'яний згусток, що сприяє загоєнню рани. Суха лунка з'являється, якщо кров'яний згусток повністю розпався або був вимитий, оголивши кістку і нерви. Найбільш важливими є перші п'ять днів після видалення зуба, і саме в цей час ризик появи сухої лунки є найбільшим. Поява сухої лунки може супроводжуватися сильним болем! Якщо Вам здається, що у Вас виникло це ускладнення, негайно зверніться до стоматолога.

Лікування
Як правило, стоматолог промиє порожнє гніздо, видалить сторонні речовини і помістить у ранку просочену медикаментом марлю для її захисту і для зменшення болю. Стоматолог може також призначити антибіотик для запобігання інфекції та болезаспокійливі засоби для зниження дискомфорту. Стоматолог може порадити, що Вам слід їсти або пити, а також, як очищати область сухої лунки і доглядати за нею. При належному догляді суха лунка загоїться протягом 7-10 днів. Ваш стоматолог, ймовірно, попросить Вас записатися на прийом, щоб простежити за процесом загоєння і Вашим станом.

© Авторські права належать Colgate-Palmolive Company, 2011

Пов'язані Відео

Пов'язані настанови

Здорові зуби в будь-якому віці

Здорові зуби в будь-якому віці

Посібник з розвитку зубів Вашої дитини від народження до 18 років.

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.