Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Як припинити боятися стоматолога

Чи відчуваєте Ви паралізуючий страх перед стоматологом або всього лише почуваєте себе сковано, ось декілька порад, які допоможуть сформувати позитивне відношення до наступного прийому у лікаря-стоматолога.

1. Розпитайте друзів і членів родини.
Якщо у Вас ще немає свого зубного лікаря, розпитайте людей, яким Ви довіряєте, про їхніх стоматологів, а також про те, чи задоволені вони обслуговуванням. Живе спілкування – відмінний спосіб знайти гарного стоматолога.

2. Шукайте стоматолога онлайн.
Багато стоматологічних кабінетів мають веб-сайти, де можна одержати інформацію про їхню практику, послуги, які вони пропонують, познайомитися з персоналом і дізнатися, які їхні цілі та чого вони хочуть досягти при роботі з пацієнтами. Якщо Ви знайшли декілька зуболікарських практик, які виглядають багатообіцяючими, розпитайте друзів і сусідів, чи лікувалися вони у них і чи знають вони що-небудь про них.

3. Говоріть про свої хвилювання.
Як тільки Ви знайшли стоматолога, спілкуйтеся з доктором і персоналом. Не соромтеся! Ви не перший пацієнт, який нервує або боїться. Повідомляйте про Ваші проблеми і страхи перед процедурою, а також у тих випадках, коли Ви відчуваєте дискомфорт під час візиту. Дуже важливо відверто обговорювати проблеми з Вашим лікарем. Відкритий діалог зробить Ваш візит до стоматолога менш напруженим і приємнішим.

4. Задавайте питання.
Розпитуйте стоматолога і його персонал про лікувально-профілактичні процедури, які вони рекомендують на підставі обстеження Вашої ротової порожнини. Після розробки плану лікування попросіть Вашого стоматолога детально пояснити майбутні процедури. Знання того, чого можна чекати, допоможе Вам не хвилюватися.

5. Розслабтеся.
Якщо Ви напружені або нервуєте перед процедурою, поговоріть із стоматологом про те, що можна зробити, щоб заспокоїтися. Залежно від ступеня тривожності, Вам можуть бути призначені закис азоту або інші препарати, які допоможуть розслабитися. Стоматолог і його персонал мають докласти всіх можливих зусиль до того, щоб під час відвідування Ви не зазнавали стресу і почували себе комфортно.

©Авторські права належать Colgate-Palmolive Company, 2011

Пов'язані Відео

Пов'язані настанови

Здорові зуби в будь-якому віці

Здорові зуби в будь-якому віці

Посібник з розвитку зубів Вашої дитини від народження до 18 років.

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.