Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Розкажіть докладніше про зубні коронки

Мільйони людей у США та в усьому світі поставили зубні коронки, щоб замінити відсутні або зміцнити ослаблені зуби. Зубна коронка - це стоматологічна конструкція, що надівається на коронку зуба для її захисту та підтримки.

Типи матеріалів, що використовуються для виготовлення зубних коронок
Для виготовлення зубних коронок застосовують чотири типи матеріалів:
1. Кераміка (на основі порцеляни).
2. Металокераміка.
3. Сплави золота.
4. Сплави кольорових металів.

Всі керамічні коронки виготовляються з матеріалів на основі порцеляни і за рахунок кольору, що нагадує колір природних зубів, і рекомендуються для реставрації передніх зубів. Можливо, що стоматологу або протезисту доведеться сточити значну частину твердих тканин зуба для того, щоб поставити керамічну коронку. Це тендітний матеріал; він може зламатися при сильному натисканні під час кусання, але у той же час має високу стійкість до зношування.

У металокерамічних коронках керамічне покриття наплавлене на металеву основу, що забезпечує як міцність зубів, так і щільне прилягання коронки до зуба, що запобігає просочуванню та знижує рецидиви карієсу. Металокерамічні коронки міцніші, ніж суцільнокерамічні. Незважаючи на те, що стоматолог або протезист сточить деяку частину твердих тканин зуба, коронка буде дуже міцною і прослужить довгі роки.

Сплави золота містять золото, мідь та інші метали, і являють собою міцний матеріал, що забезпечує щільне прилягання коронки до зуба. Сплав золота стійкий до зношування та руйнування і не стирає сусідні зуби. Цей матеріал добре сумісний біологічно із тканиною ясен.
Сплави кольорових металів містять недорогоцінні метали, що забезпечують коронці та зубу високу міцність і стійкість до корозії. При підготовці зуба до протезування стоматолог або протезист видалить найменшу кількість здорових тканин зуба. Вироби із цього матеріалу є стійкими до зношування і не стирають сусідні зуби.

Нові технології виготовлення зубних коронок
Технологія CAD/CAM - це технологія автоматизованого проектування і виготовлення. Вона застосовується стоматологами та стоматологічними лабораторіями при виготовленні виробів для відновлення зубів, включаючи вкладки і накладки, коронки і мостоподібні зубні протези, причому розмір і форма виробу дотримуються з найвищою точністю. Тривимірне зображення Ваших зубів і ясен дозволяє стоматологу або протезисту виконати точний дизайн зубного протеза або коронки. Це дорога технологія, тому вона доступна не всім стоматологам. Проте, технологія автоматизованого проектування і виготовлення дозволяє скоротити тривалість візиту до стоматолога та відповідає сучасному рівню технічного розвитку.

Коли мені може знадобитися зубна коронка?
Стоматолог може порекомендувати поставити коронку, якщо під час обстеження ротової порожнини буде встановлено, що зуб був зламаний або зношений, або зуб має ослаблену структуру емалі, або у разі відсутності зуба був рекомендований мостоподібний зубний протез, лікування кореневого каналу було завершене і для покриття зуба потрібна зубна коронка, або ж для поліпшення косметичного вигляду зуба потрібне покриття зубного імплантату.

Які наступні кроки?
Якщо стоматолог рекомендує Вам поставити коронки, обговоріть із ним матеріали, які він хотів би використати для їхнього виготовлення. Потім уточніть, скільки часу знадобиться для встановлення зубної коронки, і що Вам необхідно зробити, щоб процедура встановлення пройшла успішно.
2011 Colgate-Palmolive Company

Пов'язані Відео

Пов'язані настанови

Здорові зуби в будь-якому віці

Здорові зуби в будь-якому віці

Посібник з розвитку зубів Вашої дитини від народження до 18 років.

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.