Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Мостоподібні зубні протези та гігієна ротової порожнини

Більшість із нас знає, що відсутність зуба може  призвести до проблем у спілкуванні з оточуючими людьми, ускладнити говоріння, кусання або навіть просто унеможливити повноцінне харчування. Якщо у Вас відсутній зуб, слід обов'язково відвідати стоматолога і обговорити з ним можливі варіанти протезування.
Мостоподібні зубні протези використовуються в стоматології для заміни відсутніх зубів, створюючи "міст", що з'єднує сусідні зуби. Зуби, розташовані з обох боків від відсутнього, називаються опорними, а вставний зуб, що знаходиться між ними, - тілом мостоподібного протеза (штучним зубом).

Яке практичне значення мостоподібних зубних протезів?
Мостоподібні зубні протези допоможуть Вам повернути Вашу посмішку і зберегти природну форму обличчя. Вони також можуть допомогти Вам ретельно пережовувати їжу, розмовляти, стуляти щелепи при кусанні, що, у свою чергу, допоможе запобігти зсуву або розходженню інших зубів.

Які види мостоподібних зубних протезів вибрати?
Три найпоширеніші різновиди мостоподібних протезів включають:

traditional-bridge

1. Традиційний міст — це найпопулярніший із різновидів мостоподібних протезів, що використовуються в стоматології; виготовляється з кераміки або металокераміки. Зубні коронки надіваються на природні опорні зуби з обох боків від втраченого зуба, утворюючи єдине ціле з тілом мостоподібного протеза, що знаходиться між ними.

cantilever-bridge

2. Консольний мостоподібний зубний протез — дана конструкція використовується коли у пацієнта  відсутні  два зуби з обох боків від втраченого зуба. Два опорних зуби, що розташовані поруч один з одним, підготовляються для протезування, і тіло мостоподібного протеза кріпиться до них.

maryland-bridge

3. «Міст Меріленд» — основою даного мостоподібного зубного протеза є металевий каркас, а тіло мостоподібного протеза (штучний зуб) кріпиться до металевих або порцелянових пластинок, що прикріплені до двох опорних зубів. Цей міст є консервативною альтернативою традиційному мостоподібному протезу.

Скільки коштуватиме протез і як довго він прослужить?
Середня вартість зубного моста може варіюватися в ціні залежно від кількості протезованих зубів, а також від регіону, у якому Ви живете. Більшість зубних страховок покривають частину вартості. При правильному догляді за протезом за допомогою професійного стоматологічного обслуговування і чищення мостоподібні зубні протези можуть служити Вам довгі роки.

Що відбуватиметься під час візитів до стоматолога?
Під час першого візиту стоматолог почне сточувати шар емалі опорних зубів, підготовлюючи їх для закріплення коронки. Потім із Ваших зубів буде знято зліпки, після чого мостоподібний протез, коронки і тіло мостоподібного протеза будуть виготовлені в стоматологічній лабораторії. На період виготовлення постійного мостоподібного протеза стоматолог встановить Вам тимчасовий міст.

Під час наступного візиту тимчасовий міст буде видалено, а новий постійний мостоподібний протез буде встановлено на його місце та підігнано максимально точно. Для того, щоб переконатися, що постійний мостоподібний зубний протез надійно закріплений у ротовій порожнині, може знадобитися більше одного візиту до стоматолога.

Догляд за мостоподібним зубним протезом
Мостоподібний зубний протез потребує такого ж догляду, як і природні зуби. Слід добре прочищати проміжки між зубами і тілом мостоподібного протеза, використовуючи стоматологічний йоржик або зубну нитку. Також важливо правильно чистити зуби два рази на день зубною пастою, що містить фтор.

Адекватний догляд за мостоподібним протезом допоможе скоротити формування порожнин і призупинити розвиток запалення ясен. Будь ласка, регулярно відвідуйте стоматолога для професійних консультацій і чищення.

© Авторські права належать Colgate-Palmolive Company 2011

Пов'язані Відео

Пов'язані настанови

Здорові зуби в будь-якому віці

Здорові зуби в будь-якому віці

Посібник з розвитку зубів Вашої дитини від народження до 18 років.

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.