Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Проведення огляду та стоматологічні процедури

Проведення огляду та стоматологічні процедури
Перестаньте боятися лікування, дізнавшись, чого очікувати.

Візит до стоматолога

Як вибрати лікаря-стоматолога?

Гарний спосіб - попросити поради у близьких людей, думці яких Ви довіряєте - друзів, родичів, а також знайомих і товаришів по службі. Гарним джерелом інформації може бути Ваш сімейний лікар або фармацевт. Прочитайте статтю "Як вибрати лікаря-стоматолога?"

Фторовмісні добавки

Що таке фтор?

Фтор - це мінерал, що часто зустрічається в природі, який залягає в земній корі у вигляді фосфатної породи. Фтор може також міститися в деяких харчових продуктах і питній воді. Прочитайте статтю "Що таке фтор?"

Пломби

Що таке пломбування?

Пломбування – це спосіб відновити форму та функцію зруйнованого карієсом зуба. Коли стоматолог пломбує зуб, він спочатку видаляє уражену карієсом тканину зуба, вичищає заражену область, Прочитайте статтю "Що таке пломбування?"

Коронки і мости

Що таке коронки і мости?

І ті, й інші – незнімні ортодонтичні конструкції. На відміну від знімних протезів, які можна щодня знімати для чищення, коронки і мости зміцнюють на існуючих зубах та імплантантах, і видалити їх може лише стоматолог. Прочитайте статтю "Що таке коронки і мости?"

Лікування каналів коренів зубів

Що таке кореневий канал?

Лікування кореневого каналу – це видалення пульпи, маленької ниткоподібної тканини в центрі зуба. Одразу ж після видалення ушкодженої, ураженої або мертвої пульпи простір, що залишився, чистять, надають йому форму і пломбують. У ході цієї процедури заповнюють кореневий канал. Прочитайте статтю "Що таке кореневий канал?"

Стоматологічні протези та імплантанти

Що таке зубні імплантанти?

Зубні імплантанти - це металеві штифти або каркаси, які вживляють у кістку верхньої або нижньої щелепи. Коли імплантанти встановлені, стоматолог може закріпити на них зубні протези. Прочитайте статтю "Що таке зубні імплантанти?"

Видалення зубів

Що таке зуби мудрості?

Зуби мудрості – це останні моляри, розташовані на кожній щелепі. Вони прорізуються останніми, зазвичай у віці 16-20 років. Прочитайте статтю "Що таке зуби мудрості?"

Гігієна порожнини рота, здоров'я зубів і загальний стан здоров'я

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.