Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Які препарати для відбілювання зубів можна придбати в магазині або в аптеці?


Вибір засобів для відбілювання широкий - від відбілюючих зубних паст, спеціальних гелів і смужок до спеціальних комплексів для відбілювання. Ці продукти, що продаються без рецепта, пропонують доступні варіанти відбілювання зубів, які є безпечними практично для всіх.

  • При регулярному застосуванні відбілюючі зубні пасти здатні ефективно справлятися з поверхневим фарбуванням. Вони також допомагають підтримувати ваші вибілені зуби у відмінному стані. На відміну від таких кабінетних процедур, як хімічне і лазерне відбілювання, щоразу, коли ви чистите зуби відбілюючою зубною пастою, ви боретеся з новими плямами, що виникають через каву, чай, тютюн або накопичення зубного нальоту. Відбілюючі зубні пасти допомагають зубам, що пройшли відбілювання, довше зберігати свій зовнішній вигляд.
  • Відбілюючі гелі справляються як з поверхневим, так і з внутрішнім фарбуванням. Оскільки такі гелі містять спеціальні речовини на основі перекису водню, швидше за все, зміни в кольорі зубів будуть помітнішими при використанні відбілюючого гелю, ніж при використанні тільки відбілюючої зубної пасти. Для відбілювання необхідно просто нанести відбілюючий гель на поверхню зубів пензликом-аплікатором відповідно до інструкції.
  • Відбілюючі смужки накладають двічі на день безпосередньо на зуби і носять по 30 хвилин.
  • Відбілюючі речовини, що входять до складу таких відбілюючих систем, часто мають нижчу концентрацію перекису водню, ніж ті, що використовуються в системах відбілювання зі спеціальними капами, які застосовують під контролем стоматолога. Відбілюючу речовину наносять на зуби, використовуючи спеціальні капи-аплікатори, які бувають двох видів:
    • Капи-аплікатори, що формуються, - це такі пристрої для зубів, які кип'ятять у воді та, надягнувши на зуби, прикушують, щоб вони набули форму зубів. Таку капу-аплікатор наповнюють відбілюючою речовиною і носять відповідно до інструкцій виробника.
    • Капи-аплікатори, що не формуються - найдешевший спосіб відбілювання. Вони працюють подібно до вищезгаданих кап-аплікаторів, з тією відмінністю, що їх не потрібно попередньо кип'ятити - замість цього ви просто вибираєте капу потрібного для вас розміру.

Вибір відбілюючих системи залежить від того, наскільки швидко ви хочете одержати результат, наскільки чутливими є ваші ясна і зуби, і скільки ви готові за це заплатити. При використанні будь-якого домашнього методу відбілювання ви ризикуєте відчувати тимчасову підвищену чутливість зубів або подразнення ясен. Перш ніж розпочати відбілювання, бажано проконсультуватися зі стоматологом.
Зубна паста Colgate® Total 12 Відбілююча

Copyright © 2002, 2003 Colgate-Palmolive Company. Передрук заборонено.

Косметична стоматологія

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.