Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Які продукти для відбілювання в домашніх умовах можна придбати у стоматолога?


Відбілюючі препарати, придбані у вашого стоматолога, забезпечать найкомфортніше та найефективніше відбілювання в домашніх умовах. Ваш стоматолог визначить, яке відбілювання вам потрібне, і порекомендує найкращу для вас систему.

  • До складу всіх використовуваних стоматологом відбілюючих систем із капами входить відбілюючий гель, як правило, з активною речовиною на основі перекису водню.
  • Ваш стоматолог виготовить для вас індивідуальну капу. Такі капи є зручнішими у використанні, ніж ті, що треба кип'ятити і прикушувати, або ніж інші капи, що формуються. Якщо ви хочете відбілити і верхні і нижні зуби, це буде простіше зробити за допомогою таких спеціально виготовлених кап. Вони також допомагають звести до мінімуму чутливість ясен і забезпечують правильне нанесення відбілюючої речовини.
  • Ваш стоматолог забезпечить вас відбілюючим гелем для наповнення капи зі шприца або тюбика. Такий відбілюючий гель зазвичай містить 10-22% перекису карбаміду або перекису водню. Залежно від технології, вам доведеться протягом певного періоду часу надягати капу щодня на декілька годин або на ніч.

Маючи виготовлену спеціально для вас капу, вам потрібно буде лише раз на рік докуповувати відбілюючу речовина для повторного відбілювання, щоб видалити плями на емалі зубів, які виникли через вживання кави, чаю, червоного вина, сигарет і від інших продуктів із високим вмістом пігментів.

  • Якщо у вас тимчасово підвищилася чутливість ясен або відбулося подразнення ясен, проконсультуйтеся з вашим стоматологом. Він може порекомендувати використання препаратів із вмістом фтору у домашніх умовах або ж порадити вам зробити невелику паузу в процесі відбілювання.

Colgate® «Комплексне відбілювання».

Copyright © 2002, 2003 Colgate-Palmolive Company. Передрук заборонено.

Косметична стоматологія

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.